Dres
20
led 1, 2000
26 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 10, 2024

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
1
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
821
Hodnocení
6,64
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída čvn 11, 2022 Roudnice V 1 - 2 94 0 0 0 6,9
  2. AM GNOL 1. A třída kvě 29, 2022 Lázně Bělohrad V 0 - 4 90 0 0 0 8,1
  3. AM GNOL 1. A třída kvě 14, 2022 Nový Hradec Králové V 1 - 3 91 0 0 0 6,8
  4. AM GNOL 1. A třída kvě 8, 2022 Slovan Broumov V 4 - 0 90 0 0 0 8,1
  5. AM GNOL 1. A třída dub 2, 2022 Sobotka V 0 - 7 92 0 0 0 8,3
  6. AM GNOL 1. A třída bře 27, 2022 Týniště nad Orlicí V 2 - 1 94 0 0 0 6,7
  7. AM GNOL 1. A třída bře 20, 2022 Bystřian Kunčice V 6 - 0 90 0 0 0 8,2
  8. AM GNOL 1. A třída lis 7, 2021 Náchod "B" V 4 - 0 90 0 0 0 8,1
  9. AM GNOL 1. A třída říj 28, 2021 Roudnice V 2 - 0 95 0 0 0 8,0
  10. AM GNOL 1. A třída říj 17, 2021 Česká Skalice P 0 - 0 91 0 0 0 7,0
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 821 · porovnání s brankáři soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
821 821
Kapitánem
1 1
Hodnocení
6,64 6,64

Útok

Góly
1 0,11
Góly ze hry
1 0,11
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
29 3,18
Obdržené góly na hřišti
10 1,10
Rozdíl skóre na hřišti
19 2,08
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,22

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s brankáři soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Čistá konta 66 % 88 % Hodnocení 91 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 88 %

Sezóny

Ročníky
Lokomotiva Hradec Králové 2026/2027 91821006,64
AGRO CS 6. liga 91821006,64
Lokomotiva Hradec Králové 2025/2026 2441 880306,07
AGRO CS 1. A třída 2441 880306,07
Lokomotiva Hradec Králové 2024/2025 1601 318006,99
Solnice 2023/2024 1501 389106,50
Solnice 2022/2023 2602 302006,75
Solnice 2021/2022 1601 372007,63
AM GNOL 1. A třída 1601 372007,63
Vysoká nad Labem 2020/2021 70650005,31
Vysoká nad Labem 2019/2020 70602005,77
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení