Dres
20
led 1, 2000
26 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 10, 2024

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
1
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
821
Hodnocení
6,64
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor lis 12, 2023 Jiskra Hořice V 2 - 3 95 0 0 0 6,4
  2. VOTROK Krajský přebor lis 5, 2023 Dvůr Králové nad Labem V 4 - 0 92 0 0 0 8,1
  3. VOTROK Krajský přebor říj 29, 2023 Spartak Police nad Metují P 2 - 1 95 0 0 0 4,8
  4. VOTROK Krajský přebor říj 22, 2023 Červený Kostelec V 5 - 1 90 0 0 0 7,1
  5. VOTROK Krajský přebor říj 15, 2023 Spartak Rychnov nad Kněžnou P 2 - 1 92 0 0 0 4,7
  6. VOTROK Krajský přebor říj 8, 2023 Chlumec nad Cidlinou V 3 - 1 92 0 0 0 7,0
  7. VOTROK Krajský přebor zář 30, 2023 Dobruška V 1 - 2 96 0 1 0 6,3
  8. VOTROK Krajský přebor zář 22, 2023 Náchod V 3 - 0 93 0 0 0 8,1
  9. VOTROK Krajský přebor zář 13, 2023 Lázně Bělohrad V 6 - 0 91 0 0 0 8,2
  10. VOTROK Krajský přebor zář 9, 2023 Jičín V 1 - 4 93 0 0 0 6,9
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 821 · porovnání s brankáři soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
821 821
Kapitánem
1 1
Hodnocení
6,64 6,64

Útok

Góly
1 0,11
Góly ze hry
1 0,11
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
29 3,18
Obdržené góly na hřišti
10 1,10
Rozdíl skóre na hřišti
19 2,08
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,22

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s brankáři soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Čistá konta 66 % 88 % Hodnocení 91 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 88 %

Sezóny

Ročníky
Lokomotiva Hradec Králové 2026/2027 91821006,64
AGRO CS 6. liga 91821006,64
Lokomotiva Hradec Králové 2025/2026 2441 880306,07
AGRO CS 1. A třída 2441 880306,07
Lokomotiva Hradec Králové 2024/2025 1601 318006,99
Solnice 2023/2024 1501 389106,50
Solnice 2022/2023 2602 302006,75
Solnice 2021/2022 1601 372007,63
AM GNOL 1. A třída 1601 372007,63
Vysoká nad Labem 2020/2021 70650005,31
Vysoká nad Labem 2019/2020 70602005,77
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení