Dres
9
led 4, 2000
26 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 27, 2023

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
9
Góly
2
V základní sestavě
4
Ze střídačky
5
Odehrané minuty
421
Hodnocení
6,43
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C čvn 14, 2025 Horní Ředice V 4 - 1 69 0 0 0 6,7
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C čvn 7, 2025 Kosmonosy P 2 - 1 96 1 0 0 6,0
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C kvě 30, 2025 Spartak Police nad Metují P 0 - 1 70 0 0 0 5,3
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C kvě 24, 2025 Slovan Hrádek nad Nisou 1910 P 3 - 2 95 0 0 0 5,3
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C kvě 18, 2025 Trutnov P 0 - 1 94 0 1 0 4,8
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C kvě 10, 2025 Dobrovice P 5 - 0 90 0 0 0 4,9
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C kvě 3, 2025 Chrudim P 1 - 2 93 0 0 0 5,2
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 26, 2025 Vysoké Mýto P 2 - 0 58 0 0 0 5,2
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 23, 2025 Hlinsko R 2 - 2 94 0 1 0 5,6
  10. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 19, 2025 Přepeře P 0 - 2 95 0 1 0 4,6
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 421 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
4 4
Ze střídačky
5 5
Odehrané minuty
421 421
Kapitánem
2 2
Hodnocení
6,43 6,43

Útok

Góly
2 0,43
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
2 0,43

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
9 1,92
Obdržené góly na hřišti
8 1,71
Rozdíl skóre na hřišti
1 0,21
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 75 % 75 % Hodnocení 50 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 48 %

Sezóny

Ročníky
Slavia Hradec Králové 2026/2027 92421006,43
Slavia Hradec Králové 2025/2026 3162 6471016,71
Slavia Hradec Králové 2024/2025 2932 349905,54
Slavia Hradec Králové 2023/2024 2832 293706,03
Fortuna Divize C 2832 293706,03
Náchod 2022/2023 1521 241205,71
Fortuna Divize C 1321 059205,83
Trutnov 2022/2023 151751206,11
Fortuna Divize C 151751206,11
Trutnov 2021/2022 2841 944306,12
Fortuna Divize C 2841 944306,12
Olympia Hradec Králové 1901 2020/2021 30246007,03
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení