Dres
8
led 8, 2000
26 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 1, 2026

JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027

Zápasy
6
Góly
0
V základní sestavě
6
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
558
Hodnocení
5,42
Žluté karty
3
Červené karty
1

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída dub 5, 2025 Roudnice P 2 - 3 72 0 0 0 6,1
  2. AGRO CS 1. A třída bře 30, 2025 Cidlina Nový Bydžov "B" V 0 - 1 64 0 0 0 7,0
  3. AGRO CS 1. A třída bře 22, 2025 Nový Hradec Králové P 3 - 2 80 0 1 0 5,3
  4. AGRO CS 1. A třída bře 15, 2025 Vrchlabí P 1 - 2 60 0 0 0 6,4
  5. AGRO CS 1. A třída lis 16, 2024 Černilov P 6 - 1 45 0 0 0 5,5
  6. AGRO CS 1. A třída lis 9, 2024 Kopidlno P 2 - 5 91 0 0 0 5,0
  7. AGRO CS 1. A třída lis 2, 2024 Bystřian Kunčice P 4 - 1 90 0 0 0 4,9
  8. AGRO CS 1. A třída říj 28, 2024 Kostelec nad Orlicí P 0 - 3 85 0 0 0 5,0
  9. AGRO CS 1. A třída říj 20, 2024 Velichovky P 1 - 0 29 0 0 0 5,9
  10. AGRO CS 1. A třída srp 24, 2024 Nový Hradec Králové V 3 - 1 96 0 0 0 7,0
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 558 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
6 6
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
558 558
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,42 5,42

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
9 1,45
Obdržené góly na hřišti
12 1,94
Rozdíl skóre na hřišti
−3 −0,48
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,16

Disciplína

Žluté karty
3 0,48
Červené karty
1 0,16

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 14 % 11 % Hodnocení 64 % Vytíženost Disciplína 9 % Obrana 57 %

Sezóny

Ročníky
Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 2026/2027 60558315,42
Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 2025/2026 121992815,37
Třebechovice pod Orebem 2025/2026 120574305,78
Třebechovice pod Orebem 2024/2025 2201 370605,78
AGRO CS 1. A třída 2201 370605,78
Třebechovice pod Orebem 2023/2024 1411 019205,91
1. A třída 1411 019205,91
Sokol Zdelov 2023/2024 70619305,49
Sokol Zdelov 2022/2023 2522 027705,76
Kostelec nad Orlicí 2019/2020 10500
Kostelec nad Orlicí 2018/2019 3027006,10
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení