Dres
8
led 8, 2000
26 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 1, 2026

JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027

Zápasy
6
Góly
0
V základní sestavě
6
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
558
Hodnocení
5,42
Žluté karty
3
Červené karty
1

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 31, 2023 Sokol Javornice P 5 - 1 91 0 0 0 4,9
  2. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 27, 2023 Lokomotiva Meziměstí P 0 - 3 60 0 0 0 5,1
  3. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 20, 2023 Sokol Malšova Lhota V 2 - 2 96 0 0 0 6,0
  4. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 13, 2023 Slavoj Předměřice nad Labem P 4 - 1 91 0 0 0 5,0
  5. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 6, 2023 Sokol Lípa nad Orlicí P 1 - 2 70 0 1 0 5,6
  6. JAKO 1. B třída - skupina B dub 29, 2023 Baník Vamberk V 1 - 1 90 0 0 0 6,1
  7. JAKO 1. B třída - skupina B dub 23, 2023 Velichovky V 1 - 1 92 1 0 0 7,1
  8. JAKO 1. B třída - skupina B dub 8, 2023 Černilov V 4 - 1 90 0 0 0 7,1
  9. JAKO 1. B třída - skupina B dub 1, 2023 Slavia Hradec Králové "B" P 3 - 0 85 0 0 0 5,0
  10. JAKO 1. B třída - skupina B bře 25, 2023 Hronov P 1 - 2 94 0 1 0 4,9
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 558 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
6 6
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
558 558
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,42 5,42

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
9 1,45
Obdržené góly na hřišti
12 1,94
Rozdíl skóre na hřišti
−3 −0,48
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,16

Disciplína

Žluté karty
3 0,48
Červené karty
1 0,16

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 14 % 11 % Hodnocení 64 % Vytíženost Disciplína 9 % Obrana 57 %

Sezóny

Ročníky
Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 2026/2027 60558315,42
Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 2025/2026 121992815,37
Třebechovice pod Orebem 2025/2026 120574305,78
Třebechovice pod Orebem 2024/2025 2201 370605,78
AGRO CS 1. A třída 2201 370605,78
Třebechovice pod Orebem 2023/2024 1411 019205,91
1. A třída 1411 019205,91
Sokol Zdelov 2023/2024 70619305,49
Sokol Zdelov 2022/2023 2522 027705,76
Kostelec nad Orlicí 2019/2020 10500
Kostelec nad Orlicí 2018/2019 3027006,10
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení