Vítek Marek

SK Roudnice
Dres
7
led 14, 2000
26 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 9, 2025

5. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
1
V základní sestavě
4
Ze střídačky
5
Odehrané minuty
349
Hodnocení
5,71
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor lis 17, 2024 Jiskra Hořice R 0 - 0 46 0 0 0 6,0
  2. VOTROK Krajský přebor lis 10, 2024 Spartak Rychnov nad Kněžnou P 2 - 1 85 0 0 0 5,2
  3. VOTROK Krajský přebor lis 3, 2024 Dobruška V 1 - 0 65 0 0 0 7,0
  4. VOTROK Krajský přebor říj 27, 2024 Jaroměř P 3 - 2 50 0 0 0 5,8
  5. VOTROK Krajský přebor říj 20, 2024 Sokol Železnice V 2 - 0 86 1 0 0 8,8
  6. VOTROK Krajský přebor říj 13, 2024 Sokol Třebeš P 5 - 1 45 0 1 0 5,4
  7. VOTROK Krajský přebor říj 6, 2024 Týniště nad Orlicí V 5 - 0 45 0 0 0 6,9
  8. VOTROK Krajský přebor zář 29, 2024 Česká Skalice V 0 - 6 64 1 0 0 8,2
  9. VOTROK Krajský přebor zář 22, 2024 Dvůr Králové nad Labem P 0 - 1 95 0 0 0 5,2
  10. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 7, 2024 Benešov P 4 - 2 10 0 0 0 5,4
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 349 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
4 4
Ze střídačky
5 5
Odehrané minuty
349 349
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,71 5,71

Útok

Góly
1 0,26
Góly ze hry
1 0,26
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
5 1,29
Obdržené góly na hřišti
9 2,32
Rozdíl skóre na hřišti
−4 −1,03
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
2 0,52
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 59 % 18 % Hodnocení 46 % Vytíženost Disciplína 8 % Obrana 24 %

Sezóny

Ročníky
Roudnice 2026/2027 91349205,71
5. liga 91349205,71
Roudnice 2025/2026 2961 389106,32
Solnice 2024/2025 214996106,32
Horní Ředice 2024/2025 40132005,88
Solnice 2023/2024 29232 433307,37
VOTROK Krajský přebor 29232 433307,37
Roudnice 2022/2023 29141 989516,55
AM GNOL 1. A třída 29141 989516,55
Roudnice 2021/2022 12161 072007,89
AM GNOL 1. A třída 12161 072007,89
Dvůr Králové nad Labem 2021/2022 140749106,05
Fortuna Divize C 140749106,05
Roudnice 2020/2021 42157006,85
Roudnice 2018/2019 120480006,21
Roudnice 2017/2018 143441006,37
Roudnice 2016/2017 131302005,86
JAKO 1. A třída 131302005,86
Roudnice 2015/2016 4092006,55
1. A třída 4092006,55
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení