Bičiště Ondřej

SK Lázně Bělohrad
Dres
22
úno 4, 2000
26 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 9, 2025

5. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
4
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
807
Hodnocení
6,33
Žluté karty
4
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C srp 19, 2023 Benešov V 0 - 3 85 1 0 0 8,3
  2. Fortuna Divize C srp 12, 2023 Turnov R 0 - 0 95 0 0 0 6,3
  3. Fortuna Divize C srp 6, 2023 Benátky nad Jizerou P 1 - 0 96 0 0 0 5,2
  4. Fortuna Divize C čvn 2, 2023 Cidlina Nový Bydžov P 2 - 0 95 0 0 0 5,0
  5. Fortuna Divize C kvě 27, 2023 Náchod V 1 - 0 98 0 0 0 7,1
  6. Fortuna Divize C kvě 20, 2023 Letohrad P 1 - 0 98 0 0 0 5,2
  7. Fortuna Divize C kvě 13, 2023 Velké Hamry R 2 - 2 93 0 0 0 6,0
  8. Fortuna Divize C kvě 7, 2023 Čáslav V 1 - 3 96 0 0 0 7,0
  9. Fortuna Divize C dub 29, 2023 Turnov P 1 - 6 94 0 0 0 4,9
  10. Fortuna Divize C dub 1, 2023 Ústí nad Orlicí P 1 - 3 81 0 0 0 5,3
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 807 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
807 807
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,33 6,33

Útok

Góly
4 0,45
Góly ze hry
4 0,45
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
18 2,01
Obdržené góly na hřišti
14 1,56
Rozdíl skóre na hřišti
4 0,45
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,33

Disciplína

Žluté karty
4 0,45
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 80 % 73 % Hodnocení 85 % Vytíženost Disciplína 12 % Obrana 52 %

Sezóny

Ročníky
Lázně Bělohrad 2026/2027 94807406,33
5. liga 94807406,33
Lázně Bělohrad 2025/2026 2391 803207,03
AGRO CS 1. A třída 2271 758206,92
Dobrovice 2024/2025 100639005,85
Dobrovice 2023/2024 2311 915305,90
Fortuna Divize C 2311 915305,90
Dobrovice 2022/2023 2502 139405,98
Fortuna Divize C 2502 139405,98
Horky nad Jizerou 2021/2022 130706005,71
Fortuna Divize C 130706005,71
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení