Dres
9
bře 14, 2000
26 let
Země
CZEČesko
V klubu od
říj 20, 2006

AGRO CS 1. A třída 2025/2026

Zápasy
11
Góly
1
V základní sestavě
2
Ze střídačky
9
Odehrané minuty
314
Hodnocení
5,95
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina B zář 22, 2024 Náchod "B" V 0 - 2 58 0 0 0 6,3
  2. JAKO 1. B třída - skupina B zář 15, 2024 Sokol Dohalice V 1 - 3 93 1 0 0 8,5
  3. JAKO 1. B třída - skupina B zář 7, 2024 Sokol Malšova Lhota V 0 - 4 92 0 0 0 7,4
  4. JAKO 1. B třída - skupina B zář 1, 2024 Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" V 5 - 1 35 0 0 0 6,2
  5. JAKO 1. B třída - skupina B srp 25, 2024 České Meziříčí R 1 - 1 59 0 0 0 5,6
  6. JAKO 1. B třída - skupina B srp 17, 2024 Sokol Provodov R 5 - 5 94 1 0 0 7,1
  7. JAKO 1. B třída - skupina B srp 10, 2024 Sokol Javornice P 2 - 3 68 0 0 0 5,3
  8. 1. A třída čvn 15, 2024 Kostelec nad Orlicí P 0 - 3 90 0 0 0 5,0
  9. 1. A třída čvn 8, 2024 Slavia Hradec Králové "B" P 8 - 1 91 0 0 0 4,8
  10. 1. A třída čvn 2, 2024 Bystřian Kunčice P 0 - 3 91 0 0 0 5,0
2025/2026 AGRO CS 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 314 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
11 11
V základní sestavě
2 2
Ze střídačky
9 9
Odehrané minuty
314 314
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,95 5,95

Útok

Góly
1 0,29
Góly ze hry
1 0,29
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
10 2,87
Obdržené góly na hřišti
13 3,73
Rozdíl skóre na hřišti
−3 −0,86
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 1. A třída 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 85 % 39 % Hodnocení 41 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 8 %

Sezóny

Ročníky
Nové Město nad Metují 2025/2026 111314005,95
Nové Město nad Metují 2024/2025 2691 580206,67
Nové Město nad Metují 2023/2024 2782 330315,52
1. A třída 2782 330315,52
Nové Město nad Metují 2022/2023 30152 450306,29
AM GNOL 1. A třída 30152 450306,29
Nové Město nad Metují 2021/2022 22151 686316,52
AM GNOL 1. A třída 22151 686316,52
Nové Město nad Metují 2020/2021 73350115,97
Nové Město nad Metují 2019/2020 151816205,76
Nové Město nad Metují 2018/2019 160502206,05
Nové Město nad Metují 2017/2018 130522205,74
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení