Štanglica Šimon

FK Kostelec nad Orlicí
Dres
6
dub 11, 2000
26 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 2, 2024

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
1
Góly
0
V základní sestavě
1
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
94
Hodnocení
5,20
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C zář 8, 2018 Trutnov V 5 - 2 61 0 0 0 6,7
  2. Fortuna Divize C zář 2, 2018 Kolín P 2 - 2 45 0 0 0 6,6
  3. Fortuna Divize C čvn 16, 2018 Spartak Chrastava V 1 - 3 57 0 0 0 6,9
  4. Fortuna Divize C čvn 9, 2018 Admira Praha V 0 - 0 21 0 0 0 6,0
  5. Fortuna Divize C čvn 3, 2018 Dvůr Králové nad Labem P 2 - 0 69 0 0 0 5,1
  6. Fortuna Divize C kvě 26, 2018 Zbuzany 1953 P 1 - 3 23 0 0 0 5,3
  7. Fortuna Divize C kvě 12, 2018 Kolín V 3 - 0 16 0 0 0 6,1
  8. Fortuna Divize C kvě 5, 2018 Čechie Vykáň V 3 - 2 36 0 0 0 6,6
  9. Fortuna Divize C dub 28, 2018 Sokol Živanice V 0 - 1 19 0 0 0 6,1
  10. Fortuna Divize C dub 21, 2018 Kratonohy V 3 - 1 29 0 0 0 6,7
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 94 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
1 1
V základní sestavě
1 1
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
94 94
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,20 5,20

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
2 1,91
Obdržené góly na hřišti
3 2,87
Rozdíl skóre na hřišti
−1 −0,96
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 26 % 6 % Hodnocení 24 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 21 %

Sezóny

Ročníky
Kostelec nad Orlicí 2026/2027 1094005,20
Kostelec nad Orlicí 2025/2026 2271 906116,29
AGRO CS 1. A třída 2271 906116,29
Kostelec nad Orlicí 2024/2025 2281 806106,35
AGRO CS 1. A třída 2281 806106,35
Vysoké Mýto 2019/2020 80102005,80
Fortuna Divize C 80102005,80
Vysoké Mýto 2018/2019 140430006,25
Fortuna Divize C 140430006,25
Vysoké Mýto 2017/2018 90346006,20
Fortuna Divize C 90346006,20
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení