Štanglica Šimon

FK Kostelec nad Orlicí
Dres
6
dub 11, 2000
26 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 2, 2024

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
1
Góly
0
V základní sestavě
1
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
94
Hodnocení
5,20
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída zář 7, 2025 Sokol Třebeš "B" P 0 - 2 81 0 0 0 5,1
  2. AGRO CS 1. A třída srp 16, 2025 Nové Město nad Metují P 4 - 3 73 2 0 1 5,6
  3. AGRO CS 1. A třída srp 9, 2025 Slavia Hradec Králové "B" V 4 - 3 94 0 0 0 6,7
  4. AGRO CS 1. A třída čvn 21, 2025 Bystřian Kunčice R 2 - 2 96 0 0 0 6,1
  5. AGRO CS 1. A třída čvn 14, 2025 Trutnov "B" R 3 - 3 92 0 0 0 6,1
  6. AGRO CS 1. A třída čvn 8, 2025 Velichovky V 2 - 3 79 1 0 0 7,7
  7. AGRO CS 1. A třída kvě 31, 2025 Slavia Hradec Králové "B" P 0 - 4 90 0 0 0 4,9
  8. AGRO CS 1. A třída kvě 17, 2025 Slovan Broumov V 9 - 0 46 1 0 0 7,6
  9. AGRO CS 1. A třída kvě 10, 2025 Sokol Stěžery R 3 - 3 94 0 0 0 6,0
  10. AGRO CS 1. A třída kvě 8, 2025 Roudnice P 1 - 2 93 0 0 0 5,2
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 94 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
1 1
V základní sestavě
1 1
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
94 94
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,20 5,20

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
2 1,91
Obdržené góly na hřišti
3 2,87
Rozdíl skóre na hřišti
−1 −0,96
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 26 % 6 % Hodnocení 24 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 21 %

Sezóny

Ročníky
Kostelec nad Orlicí 2026/2027 1094005,20
Kostelec nad Orlicí 2025/2026 2271 906116,29
AGRO CS 1. A třída 2271 906116,29
Kostelec nad Orlicí 2024/2025 2281 806106,35
AGRO CS 1. A třída 2281 806106,35
Vysoké Mýto 2019/2020 80102005,80
Fortuna Divize C 80102005,80
Vysoké Mýto 2018/2019 140430006,25
Fortuna Divize C 140430006,25
Vysoké Mýto 2017/2018 90346006,20
Fortuna Divize C 90346006,20
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení