Špatenka Vojtěch

Konec kariéry
kvě 29, 2000
26 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2023/2024

Zápasy
30
Góly
6
V základní sestavě
30
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
2 815
Hodnocení
7,06
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C dub 6, 2024 Chrudim V 0 - 1 99 1 0 0 8,6
  2. Fortuna Divize C bře 30, 2024 Trutnov V 2 - 0 94 0 0 0 7,3
  3. Fortuna Divize C bře 24, 2024 Čáslav V 0 - 3 91 1 0 0 8,4
  4. Fortuna Divize C bře 16, 2024 Vysoké Mýto V 2 - 1 94 0 0 0 6,8
  5. Fortuna Divize C bře 9, 2024 Benešov V 1 - 2 95 0 0 0 6,8
  6. Fortuna Divize C lis 11, 2023 Benátky nad Jizerou V 2 - 1 94 1 0 0 7,9
  7. Fortuna Divize C lis 5, 2023 Velké Hamry P 1 - 0 93 0 0 0 5,2
  8. Fortuna Divize C říj 28, 2023 Slavia Hradec Králové V 6 - 1 92 0 0 0 7,2
  9. Fortuna Divize C říj 22, 2023 Hlinsko V 1 - 2 94 0 0 0 6,9
  10. Fortuna Divize C říj 14, 2023 Kosmonosy V 3 - 1 92 0 0 0 7,0
2023/2024 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 815 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
30 30
V základní sestavě
30 30
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
2 815 2 815
Kapitánem
0 0
Hodnocení
7,06 7,06

Útok

Góly
6 0,19
Góly ze hry
6 0,19
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
62 1,98
Obdržené góly na hřišti
18 0,58
Rozdíl skóre na hřišti
44 1,41
Zápasy bez obdrženého gólu
15 0,48

Disciplína

Žluté karty
1 0,03
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 83 % 99 % Hodnocení 99 % Vytíženost Disciplína 67 % Obrana 89 %

Sezóny

Ročníky
Ústí nad Orlicí 2023/2024 3062 815107,06
Fortuna Divize C 3062 815107,06
Ústí nad Orlicí 2022/2023 2932 721406,55
Fortuna Divize C 2932 721406,55
Pardubice 2018/2019 20171006,00
Fortuna Divize C 20171006,00
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení