Dres
17
čvn 22, 2000
26 let
Země
CZEČesko
V klubu od
zář 19, 2015

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
5
Góly
0
V základní sestavě
3
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
277
Hodnocení
5,36
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 6. liga říj 4 Sokol Stěžery P 3 - 0 91 0 0 0 5,0
  2. AGRO CS 6. liga zář 26 Lokomotiva Hradec Králové P 1 - 4 46 0 0 0 5,5
  3. AGRO CS 6. liga zář 19 Sokol Třebeš "B" P 0 - 2 28 0 0 0 5,7
  4. AGRO CS 6. liga zář 5 Červený Kostelec P 0 - 4 91 0 1 0 4,5
  5. AGRO CS 6. liga srp 30 Náchod "B" V 1 - 3 21 0 0 0 6,1
  6. AGRO CS 1. A třída čvn 14, 2025 Trutnov "B" R 3 - 3 47 0 0 0 6,0
  7. AGRO CS 1. A třída čvn 8, 2025 Velichovky V 2 - 3 38 0 0 0 6,6
  8. AGRO CS 1. A třída kvě 31, 2025 Slavia Hradec Králové "B" P 0 - 4 33 0 0 0 5,8
  9. AGRO CS 1. A třída kvě 17, 2025 Slovan Broumov V 9 - 0 46 1 0 0 7,8
  10. AGRO CS 1. A třída kvě 10, 2025 Sokol Stěžery R 3 - 3 94 1 1 0 6,6
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 277 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
5 5
V základní sestavě
3 3
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
277 277
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,36 5,36

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
1 0,32
Obdržené góly na hřišti
10 3,25
Rozdíl skóre na hřišti
−9 −2,92
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
1 0,32
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 8 % 10 % Hodnocení 47 % Vytíženost Disciplína 16 % Obrana 15 %

Sezóny

Ročníky
Kostelec nad Orlicí 2026/2027 50277105,36
AGRO CS 6. liga 50277105,36
Kostelec nad Orlicí 2024/2025 2141 618716,18
AGRO CS 1. A třída 2141 618716,18
Kostelec nad Orlicí 2023/2024 2712 171706,43
1. A třída 2712 171706,43
Kostelec nad Orlicí 2022/2023 2001 502005,27
Kostelec nad Orlicí 2021/2022 2601 961305,75
Kostelec nad Orlicí 2019/2020 121283106,21
Kostelec nad Orlicí 2018/2019 8049005,85
Kostelec nad Orlicí 2017/2018 602700
Kostelec nad Orlicí 2016/2017 3037105,97
Kostelec nad Orlicí 2015/2016 110417005,83
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení