Štěpánek Ondřej

Bez angažmá
srp 23, 2000
26 let
Země
CZEČesko

4. česká fotbalová liga – skupina C 2024/2025

Zápasy
30
Góly
5
V základní sestavě
30
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
2 827
Hodnocení
7,03
Žluté karty
3
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 19, 2024 Chrudim R 0 - 0 98 0 1 0 5,9
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 12, 2024 Vysoké Mýto R 1 - 1 94 0 0 0 6,1
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 5, 2024 Přepeře V 1 - 3 94 0 0 0 7,1
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 28, 2024 Benešov V 2 - 1 94 1 0 0 7,8
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 22, 2024 Turnov R 2 - 2 97 1 1 0 6,6
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 7, 2024 Brandýs nad Labem V 1 - 0 97 0 0 0 7,1
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 1, 2024 Hlinsko V 0 - 2 94 0 0 0 7,3
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 24, 2024 Slavia Hradec Králové P 1 - 2 93 0 0 0 5,2
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 18, 2024 Horní Ředice V 0 - 5 93 0 0 0 7,5
  10. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 10, 2024 Kosmonosy V 2 - 0 94 0 0 0 7,3
2024/2025 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 827 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
30 30
V základní sestavě
30 30
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
2 827 2 827
Kapitánem
15 15
Hodnocení
7,03 7,03

Útok

Góly
5 0,16
Góly ze hry
5 0,16
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
78 2,48
Obdržené góly na hřišti
19 0,60
Rozdíl skóre na hřišti
59 1,88
Zápasy bez obdrženého gólu
15 0,48

Disciplína

Žluté karty
3 0,10
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 82 % 99 % Hodnocení 99 % Vytíženost Disciplína 55 % Obrana 85 %

Sezóny

Ročníky
Velké Hamry 2024/2025 3052 827307,03
Velké Hamry 2023/2024 2922 659416,42
Fortuna Divize C 2922 659416,42
Velké Hamry 2022/2023 3002 813706,26
Fortuna Divize C 3002 813706,26
Velké Hamry 2021/2022 3042 771306,55
Fortuna Divize C 3042 771306,55
Velké Hamry 2020/2021 82734007,05
Fortuna Divize C 82734007,05
Velké Hamry 2019/2020 1411 184306,07
Fortuna Divize C 1411 184306,07
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení