Kunst Vojtěch

SK Sobotka
Dres
9
srp 28, 2000
26 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvn 18, 2016

JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027

Zápasy
10
Góly
2
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
853
Hodnocení
6,72
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor lis 17, 2018 Červený Kostelec P 2 - 1 26 0 1 0 5,5
  2. VOTROK Krajský přebor lis 10, 2018 Jiskra Hořice P 0 - 0 57 0 0 0 6,0
  3. VOTROK Krajský přebor lis 3, 2018 Chlumec nad Cidlinou P 2 - 1 48 0 0 0 5,8
  4. VOTROK Krajský přebor říj 27, 2018 Jaroměř V 2 - 0 93 0 0 0 7,3
  5. VOTROK Krajský přebor říj 21, 2018 Spartak Rychnov nad Kněžnou P 2 - 1 23 0 0 0 5,9
  6. VOTROK Krajský přebor říj 13, 2018 Lázně Bělohrad V 4 - 2 27 0 0 0 6,3
  7. VOTROK Krajský přebor zář 29, 2018 Libčany P 0 - 2 84 0 0 0 5,1
  8. VOTROK Krajský přebor zář 22, 2018 Kostelec nad Orlicí P 5 - 0 19 0 0 0 5,9
  9. VOTROK Krajský přebor zář 15, 2018 Vrchlabí V 2 - 2 41 0 0 0 6,0
  10. VOTROK Krajský přebor zář 9, 2018 Cidlina Nový Bydžov P 4 - 1 20 0 0 0 5,7
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 853 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
853 853
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,72 6,72

Útok

Góly
2 0,21
Góly ze hry
2 0,21
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
27 2,85
Obdržené góly na hřišti
18 1,90
Rozdíl skóre na hřišti
9 0,95
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,32

Disciplína

Žluté karty
2 0,21
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 76 % 88 % Hodnocení 95 % Vytíženost Disciplína 32 % Obrana 51 %

Sezóny

Ročníky
Sobotka 2026/2027 102853206,72
Sobotka 2025/2026 2642 266406,16
Sobotka 2024/2025 2261 800006,60
Sobotka 2023/2024 1441 219206,48
Sobotka 2022/2023 120947315,43
Sobotka 2021/2022 1511 155205,72
AM GNOL 1. A třída 1511 155205,72
Sobotka 2020/2021 30155005,80
Sobotka 2019/2020 1401 006006,24
AM GNOL 1. A třída 1401 006006,24
Sobotka 2018/2019 2401 262115,70
Sobotka 2017/2018 2731 727206,37
AM GNOL 1. A třída 2731 727206,37
Sobotka 2016/2017 4082005,90
Sobotka 2015/2016 1011006,40
1. A třída 1011006,40
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení