Tipelt Matěj

SK Česká Skalice
Dres
17
zář 11, 2000
26 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 31, 2022

5. liga 2026/2027

Zápasy
10
Góly
2
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
939
Hodnocení
6,11
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor čvn 21, 2025 Spartak Rychnov nad Kněžnou P 0 - 2 92 0 0 0 5,0
  2. VOTROK Krajský přebor čvn 14, 2025 Dobruška V 0 - 2 97 0 0 0 7,3
  3. VOTROK Krajský přebor čvn 8, 2025 Jaroměř P 1 - 4 91 0 1 0 4,5
  4. VOTROK Krajský přebor čvn 1, 2025 Sokol Železnice P 1 - 0 95 0 0 0 5,2
  5. VOTROK Krajský přebor kvě 25, 2025 Sokol Třebeš P 0 - 1 94 0 0 0 5,2
  6. VOTROK Krajský přebor kvě 18, 2025 Týniště nad Orlicí P 2 - 1 95 0 1 0 4,9
  7. VOTROK Krajský přebor kvě 11, 2025 Jičín V 4 - 3 94 0 0 0 6,8
  8. VOTROK Krajský přebor kvě 4, 2025 Dvůr Králové nad Labem V 1 - 0 94 0 1 0 6,7
  9. VOTROK Krajský přebor dub 27, 2025 Solnice P 5 - 2 92 0 1 0 4,6
  10. VOTROK Krajský přebor dub 20, 2025 Červený Kostelec R 0 - 0 90 0 0 0 6,3
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 939 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
939 939
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,11 6,11

Útok

Góly
2 0,19
Góly ze hry
2 0,19
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
23 2,20
Obdržené góly na hřišti
26 2,49
Rozdíl skóre na hřišti
−3 −0,29
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,10

Disciplína

Žluté karty
2 0,19
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 77 % 60 % Hodnocení 99 % Vytíženost Disciplína 32 % Obrana 21 %

Sezóny

Ročníky
Česká Skalice 2026/2027 102939206,11
5. liga 102939206,11
Česká Skalice 2025/2026 2872 447616,65
AGRO CS 1. A třída 2872 447616,65
Česká Skalice 2024/2025 2832 313605,92
Česká Skalice 2023/2024 1531 395606,20
Česká Skalice 2022/2023 2441 844506,63
AM GNOL 1. A třída 2441 844506,63
Česká Skalice 2021/2022 1111 003106,81
AM GNOL 1. A třída 1111 003106,81
Červený Kostelec 2021/2022 19101 497206,61
MIACOM Krajský přebor 19101 497206,61
Červený Kostelec 2020/2021 81485005,99
Červený Kostelec 2019/2020 1531 218105,83
Červený Kostelec 2018/2019 2851 606106,20
Červený Kostelec 2017/2018 81393006,24
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení