Svoboda Petr

FK Turnov
Dres
10
zář 20, 2000
26 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 14, 2024

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
8
Góly
3
V základní sestavě
8
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
687
Hodnocení
6,34
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C bře 16, 2019 Benátky nad Jizerou V 1 - 0 77 0 1 0 6,2
  2. Fortuna Divize C bře 9, 2019 Přepeře P 3 - 0 17 0 0 0 5,9
  3. Fortuna Divize C lis 18, 2017 Čechie Vykáň V 2 - 6 8 0 0 0 –
  4. Fortuna Divize C lis 12, 2017 Sokol Živanice P 1 - 3 21 0 0 0 5,9
  5. Fortuna Divize C lis 8, 2017 Pardubice P 3 - 3 4 0 0 0 –
  6. Fortuna Divize C lis 4, 2017 Kratonohy V 1 - 5 12 0 0 0 6,1
  7. Fortuna Divize C říj 22, 2017 Čáslav P 5 - 1 14 0 0 0 5,9
  8. Fortuna Divize C říj 1, 2017 Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou P 0 - 3 8 0 0 0 –
  9. Fortuna Divize C zář 10, 2017 Admira Praha V 4 - 0 6 0 0 0 –
  10. Fortuna Divize C zář 3, 2017 Dvůr Králové nad Labem P 4 - 0 7 0 0 0 –
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 687 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
687 687
Kapitánem
8 8
Hodnocení
6,34 6,34

Útok

Góly
3 0,39
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
3 0,39

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
17 2,23
Obdržené góly na hřišti
13 1,70
Rozdíl skóre na hřišti
4 0,52
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,26

Disciplína

Žluté karty
2 0,26
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 79 % 69 % Hodnocení 71 % Vytíženost Disciplína 24 % Obrana 48 %

Sezóny

Ročníky
Turnov 2026/2027 83687206,34
Turnov 2025/2026 29222 581506,96
Turnov 2024/2025 1741 410616,53
Turnov 2023/2024 63522006,93
Fortuna Divize C 63522006,93
Turnov 2022/2023 2421 921505,88
Fortuna Divize C 2421 921505,88
Turnov 2018/2019 80503105,63
Fortuna Divize C 80503105,63
Turnov 2017/2018 9083005,97
Turnov 2016/2017 4028105,75
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení