Svoboda Petr

FK Turnov
Dres
10
zář 20, 2000
26 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 14, 2024

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
8
Góly
3
V základní sestavě
8
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
687
Hodnocení
6,34
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C dub 7, 2023 Hlinsko V 4 - 1 83 1 1 0 8,4
  2. Fortuna Divize C bře 26, 2023 Cidlina Nový Bydžov P 1 - 4 90 0 0 0 5,0
  3. Fortuna Divize C bře 18, 2023 Letohrad V 2 - 3 94 0 0 0 6,9
  4. Fortuna Divize C bře 12, 2023 Čáslav V 3 - 1 5 0 0 0 –
  5. Fortuna Divize C bře 4, 2023 Trutnov P 3 - 1 96 0 0 0 5,0
  6. Fortuna Divize C lis 12, 2022 Brandýs nad Labem P 4 - 2 60 0 0 0 5,4
  7. Fortuna Divize C lis 6, 2022 Vysoké Mýto V 3 - 2 93 0 0 0 6,8
  8. Fortuna Divize C říj 28, 2022 Chrudim P 3 - 2 84 0 0 0 5,7
  9. Fortuna Divize C říj 23, 2022 Slovan Liberec P 1 - 5 92 0 1 0 4,5
  10. Fortuna Divize C říj 15, 2022 Náchod V 1 - 3 94 0 0 0 7,0
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 687 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
687 687
Kapitánem
8 8
Hodnocení
6,34 6,34

Útok

Góly
3 0,39
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
3 0,39

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
17 2,23
Obdržené góly na hřišti
13 1,70
Rozdíl skóre na hřišti
4 0,52
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,26

Disciplína

Žluté karty
2 0,26
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 79 % 69 % Hodnocení 71 % Vytíženost Disciplína 24 % Obrana 48 %

Sezóny

Ročníky
Turnov 2026/2027 83687206,34
Turnov 2025/2026 29222 581506,96
Turnov 2024/2025 1741 410616,53
Turnov 2023/2024 63522006,93
Fortuna Divize C 63522006,93
Turnov 2022/2023 2421 921505,88
Fortuna Divize C 2421 921505,88
Turnov 2018/2019 80503105,63
Fortuna Divize C 80503105,63
Turnov 2017/2018 9083005,97
Turnov 2016/2017 4028105,75
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení