Křižák Simon

Konec kariéry
zář 1, 2000
26 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2023/2024

Zápasy
13
Góly
1
V základní sestavě
12
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
1 086
Hodnocení
6,14
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C dub 30, 2023 Slovan Liberec P 0 - 3 92 0 0 0 5,0
  2. Fortuna Divize C dub 22, 2023 Náchod P 2 - 0 94 0 0 0 5,0
  3. Fortuna Divize C dub 19, 2023 Benátky nad Jizerou P 0 - 3 66 0 1 0 4,7
  4. Fortuna Divize C dub 7, 2023 Turnov P 4 - 1 37 0 0 0 5,9
  5. Fortuna Divize C bře 25, 2023 Ústí nad Orlicí P 3 - 1 29 0 1 0 5,5
  6. Fortuna Divize C bře 18, 2023 Dobrovice R 2 - 2 67 0 0 0 5,6
  7. Fortuna Divize C bře 12, 2023 Dvůr Králové nad Labem V 2 - 0 47 0 0 0 6,8
  8. Fortuna Divize C bře 4, 2023 Cidlina Nový Bydžov V 0 - 3 15 0 0 0 6,1
  9. Fortuna Divize C lis 12, 2022 Letohrad V 1 - 4 96 0 0 0 7,1
  10. Fortuna Divize C lis 6, 2022 Čáslav V 5 - 0 77 0 0 0 7,3
2023/2024 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 086 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
13 13
V základní sestavě
12 12
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
1 086 1 086
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,14 6,14

Útok

Góly
1 0,08
Góly ze hry
1 0,08
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
17 1,41
Obdržené góly na hřišti
14 1,16
Rozdíl skóre na hřišti
3 0,25
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,17

Disciplína

Žluté karty
2 0,17
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 60 % 67 % Hodnocení 56 % Vytíženost Disciplína 43 % Obrana 70 %

Sezóny

Ročníky
Hlinsko 2023/2024 1311 086206,14
Fortuna Divize C 1311 086206,14
Hlinsko 2022/2023 3092 412506,47
Fortuna Divize C 3092 412506,47
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení