Valášek Vojtěch

MFK Trutnov
Dres
8
zář 26, 2000
26 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 2, 2018

JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027

Zápasy
9
Góly
3
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
837
Hodnocení
6,90
Žluté karty
4
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída lis 12, 2022 Slovan Broumov V 5 - 1 70 1 0 0 8,0
  2. AM GNOL 1. A třída lis 5, 2022 Miletín P 3 - 3 91 0 1 0 5,6
  3. AM GNOL 1. A třída říj 29, 2022 Česká Skalice P 0 - 2 84 0 1 0 4,8
  4. AM GNOL 1. A třída říj 23, 2022 Roudnice P 3 - 2 72 0 0 0 5,2
  5. AM GNOL 1. A třída říj 16, 2022 Lokomotiva Hradec Králové V 2 - 1 92 0 0 0 6,8
  6. AM GNOL 1. A třída říj 9, 2022 Sokol Třebeš "B" V 0 - 1 85 0 0 0 7,1
  7. AM GNOL 1. A třída říj 2, 2022 Nové Město nad Metují V 4 - 0 75 0 1 0 6,9
  8. AM GNOL 1. A třída zář 17, 2022 Třebechovice pod Orebem P 2 - 1 92 1 0 0 6,3
  9. AM GNOL 1. A třída zář 11, 2022 Nový Hradec Králové V 4 - 2 12 0 0 0 6,1
  10. AM GNOL 1. A třída zář 4, 2022 Lázně Bělohrad P 6 - 1 3 0 0 0 –
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 837 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
837 837
Kapitánem
9 9
Hodnocení
6,90 6,90

Útok

Góly
3 0,32
Góly ze hry
3 0,32
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
28 3,01
Obdržené góly na hřišti
11 1,18
Rozdíl skóre na hřišti
17 1,83
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,32

Disciplína

Žluté karty
4 0,43
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 79 % 92 % Hodnocení 93 % Vytíženost Disciplína 13 % Obrana 79 %

Sezóny

Ročníky
Trutnov "B" 2026/2027 93837406,90
Trutnov "B" 2025/2026 2762 248615,87
AGRO CS 1. A třída 2762 248615,87
Trutnov 2024/2025 2731 758406,04
Trutnov "B" 2023/2024 141962305,83
1. A třída 141962305,83
Trutnov "B" 2022/2023 2591 865706,55
AM GNOL 1. A třída 2591 865706,55
Trutnov 2021/2022 2601 126005,67
Fortuna Divize C 170417005,74
Trutnov 2020/2021 80454105,58
Fortuna Divize C 80454105,58
Trutnov 2019/2020 1541 155106,33
Fortuna Divize C 1441 110106,33
Trutnov 2018/2019 132793106,02
Fortuna Divize C 101597106,03
Tatran Hostinné 2017/2018 2452 022205,85
AM GNOL 1. A třída 2452 022205,85
Tatran Hostinné 2016/2017 2641 554506,04
JAKO 1. A třída 2641 554506,04
Tatran Hostinné 2015/2016 71208005,97
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení