Dres
8
zář 27, 2000
26 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 29, 2022

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
5
Góly
0
V základní sestavě
3
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
312
Hodnocení
5,36
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina B říj 30, 2021 Spartak Kosičky P 2 - 4 93 0 0 0 5,1
  2. JAKO 1. B třída - skupina B říj 23, 2021 České Meziříčí V 6 - 3 91 0 1 0 6,8
  3. JAKO 1. B třída - skupina B říj 17, 2021 Sokol Stěžery P 2 - 0 81 0 0 0 5,1
  4. JAKO 1. B třída - skupina B říj 9, 2021 Sokol Malšovice V 2 - 1 93 0 0 0 6,9
  5. JAKO 1. B třída - skupina B říj 2, 2021 Lokomotiva Meziměstí V 2 - 3 94 0 0 0 6,8
  6. JAKO 1. B třída - skupina B zář 18, 2021 Smiřice V 1 - 7 91 0 1 0 6,8
  7. JAKO 1. B třída - skupina B zář 11, 2021 Sokol Javornice V 2 - 2 95 0 0 0 6,1
  8. JAKO 1. B třída - skupina B zář 4, 2021 Slavoj Předměřice nad Labem P 2 - 1 92 0 0 0 5,2
  9. JAKO 1. B třída - skupina B srp 21, 2021 Sokol Hejtmánkovice V 5 - 1 90 0 0 0 7,2
  10. JAKO 1. B třída - skupina B srp 14, 2021 Sokol Lípa nad Orlicí P 4 - 0 91 0 0 0 4,9
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 312 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
5 5
V základní sestavě
3 3
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
312 312
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,36 5,36

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
2 0,58
Obdržené góly na hřišti
7 2,02
Rozdíl skóre na hřišti
−5 −1,44
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
1 0,29
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 9 % 10 % Hodnocení 50 % Vytíženost Disciplína 18 % Obrana 43 %

Sezóny

Ročníky
Kostelec nad Orlicí 2026/2027 50312105,36
AGRO CS 6. liga 50312105,36
Kostelec nad Orlicí 2025/2026 2702 128605,79
AGRO CS 1. A třída 2702 128605,79
Kostelec nad Orlicí 2024/2025 2201 835306,05
AGRO CS 1. A třída 2201 835306,05
Kostelec nad Orlicí 2023/2024 3002 616706,38
1. A třída 3002 616706,38
Kostelec nad Orlicí 2022/2023 2602 152305,22
Baník Vamberk 2021/2022 2201 996515,61
Baník Vamberk 2020/2021 90837106,50
Baník Vamberk 2019/2020 1231 104206,24
Baník Vamberk 2017/2018 120640105,86
Baník Vamberk 2016/2017 60336006,23
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení