Dres
13
lis 7, 2000
25 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 3, 2025

4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026

Zápasy
14
Góly
2
V základní sestavě
10
Ze střídačky
4
Odehrané minuty
827
Hodnocení
5,89
Žluté karty
4
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 6, 2025 Chrudim P 2 - 0 69 0 1 0 4,7
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 30, 2025 Přepeře P 0 - 4 24 0 0 0 5,8
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 23, 2025 Vysoké Mýto P 1 - 0 22 0 1 0 5,5
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 16, 2025 Dobrovice V 5 - 3 10 0 0 0 6,0
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 16, 2024 Spartak Police nad Metují V 1 - 4 10 0 0 0 6,1
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 9, 2024 Slovan Hrádek nad Nisou 1910 V 6 - 0 22 0 0 0 6,2
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 3, 2024 Trutnov P 2 - 0 13 0 0 0 5,8
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 26, 2024 Dobrovice V 4 - 1 28 0 0 0 6,2
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 23, 2024 Cidlina Nový Bydžov V 5 - 0 25 0 0 0 6,2
  10. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 7, 2024 Brandýs nad Labem V 1 - 0 8 0 0 0 –
2025/2026 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 827 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
14 14
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
4 4
Odehrané minuty
827 827
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,89 5,89

Útok

Góly
2 0,22
Góly ze hry
1 0,11
Góly z penalt
1 0,11

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
4 0,44
Obdržené góly na hřišti
13 1,41
Rozdíl skóre na hřišti
−9 −0,98
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,33

Disciplína

Žluté karty
4 0,44
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 44 % 31 % Hodnocení 49 % Vytíženost Disciplína 9 % Obrana 64 %

Sezóny

Ročníky
Slovan Hrádek nad Nisou 1910 2025/2026 142827405,89
Velké Hamry 2024/2025 101352006,40
Velké Hamry 2023/2024 263918106,43
Fortuna Divize C 263918106,43
Velké Hamry 2022/2023 2311 000006,20
Fortuna Divize C 2311 000006,20
Velké Hamry 2021/2022 170354006,12
Fortuna Divize C 170354006,12
Velké Hamry 2019/2020 152346006,23
Fortuna Divize C 152346006,23
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení