Dres
16
lis 11, 2000
25 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 12, 2018

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
10
Góly
4
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
922
Hodnocení
6,48
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. 1. A třída říj 28, 2023 Sokol Železnice P 0 - 2 92 0 0 0 5,0
  2. 1. A třída říj 21, 2023 Třebechovice pod Orebem P 3 - 0 91 0 0 0 5,0
  3. 1. A třída říj 14, 2023 Sokol Stěžery P 4 - 1 90 1 0 0 6,0
  4. 1. A třída říj 7, 2023 Vysoká nad Labem P 8 - 1 90 0 0 0 4,8
  5. 1. A třída zář 30, 2023 Nový Hradec Králové P 9 - 2 91 0 0 0 4,8
  6. 1. A třída zář 23, 2023 Slovan Broumov P 1 - 2 94 0 0 0 5,2
  7. 1. A třída zář 17, 2023 Roudnice P 4 - 0 91 0 0 0 4,9
  8. 1. A třída zář 9, 2023 Trutnov "B" P 1 - 3 93 0 0 0 4,2
  9. 1. A třída zář 3, 2023 Vrchlabí P 6 - 1 91 1 0 0 5,9
  10. 1. A třída srp 26, 2023 Sokol Třebeš "B" P 1 - 2 94 0 0 0 5,2
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 922 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
922 922
Kapitánem
2 2
Hodnocení
6,48 6,48

Útok

Góly
4 0,39
Góly ze hry
4 0,39
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
24 2,34
Obdržené góly na hřišti
17 1,66
Rozdíl skóre na hřišti
7 0,68
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,20

Disciplína

Žluté karty
2 0,20
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 75 % 77 % Hodnocení 100 % Vytíženost Disciplína 28 % Obrana 58 %

Sezóny

Ročníky
Nové Město nad Metují 2026/2027 104922206,48
AGRO CS 6. liga 104922206,48
Nové Město nad Metují 2025/2026 2752 290506,36
AGRO CS 1. A třída 2752 290506,36
Nové Město nad Metují 2024/2025 2662 407406,84
Nové Město nad Metují 2023/2024 3052 751105,39
1. A třída 3052 751105,39
Nové Město nad Metují 2022/2023 2942 674105,96
AM GNOL 1. A třída 2942 674105,96
Nové Město nad Metují 2021/2022 2602 251315,90
AM GNOL 1. A třída 2602 251315,90
Nové Město nad Metují 2020/2021 91823005,77
Nové Město nad Metují 2019/2020 120920005,46
Nové Město nad Metují 2018/2019 1711 060006,05
AM GNOL 1. A třída 1711 060006,05
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení