Dres
16
led 2, 2001
25 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 19, 2017

5. liga 2026/2027

Zápasy
10
Góly
0
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
902
Hodnocení
5,52
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. 1. A třída dub 14, 2024 Sokol Třebeš "B" V 4 - 1 91 1 0 0 8,0
  2. 1. A třída dub 6, 2024 Miletín V 0 - 7 81 0 0 0 7,5
  3. 1. A třída bře 31, 2024 Cidlina Nový Bydžov "B" R 0 - 0 92 0 0 0 6,3
  4. 1. A třída bře 23, 2024 Kostelec nad Orlicí V 0 - 2 93 0 0 0 7,3
  5. 1. A třída bře 17, 2024 Slavia Hradec Králové "B" V 1 - 0 95 0 0 0 7,1
  6. 1. A třída lis 11, 2023 Třebechovice pod Orebem V 1 - 7 86 1 0 0 8,6
  7. 1. A třída lis 5, 2023 Sokol Stěžery V 5 - 0 79 0 0 0 7,4
  8. 1. A třída říj 28, 2023 Nové Město nad Metují V 0 - 2 92 0 0 0 7,3
  9. 1. A třída říj 22, 2023 Nový Hradec Králové V 4 - 2 90 1 0 0 8,0
  10. 1. A třída říj 15, 2023 Slovan Broumov V 1 - 6 91 0 0 0 7,5
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 902 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
902 902
Kapitánem
10 10
Hodnocení
5,52 5,52

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
15 1,50
Obdržené góly na hřišti
23 2,29
Rozdíl skóre na hřišti
−8 −0,80
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,10

Disciplína

Žluté karty
2 0,20
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 24 % 9 % Hodnocení 95 % Vytíženost Disciplína 30 % Obrana 25 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Železnice 2026/2027 100902205,52
5. liga 100902205,52
Sokol Železnice 2025/2026 31122 806306,11
Sokol Železnice 2024/2025 3092 753506,29
Sokol Železnice 2023/2024 30112 627207,03
1. A třída 30112 627207,03
Sokol Železnice 2022/2023 29102 553206,97
AM GNOL 1. A třída 29102 553206,97
Sokol Železnice 2021/2022 23172 053217,67
Sokol Železnice 2020/2021 93801107,30
Sokol Železnice 2019/2020 1351 020006,85
Sokol Železnice 2018/2019 2251 853406,39
Sokol Železnice 2017/2018 1921 092406,22
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení