Dres
4
led 20, 2001
25 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 31, 2020

5. liga 2026/2027

Zápasy
10
Góly
1
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
933
Hodnocení
6,02
Žluté karty
5
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída říj 5, 2025 Kopidlno R 1 - 1 73 0 0 0 6,0
  2. AGRO CS 1. A třída zář 28, 2025 Sokol Stěžery V 4 - 0 90 0 0 0 7,4
  3. AGRO CS 1. A třída zář 20, 2025 Slavoj Skřivany V 0 - 2 58 0 0 0 6,7
  4. AGRO CS 1. A třída zář 7, 2025 Jiskra Hořice R 0 - 0 29 0 0 0 6,0
  5. AGRO CS 1. A třída kvě 18, 2025 Bystřian Kunčice V 4 - 2 90 0 0 0 7,0
  6. AGRO CS 1. A třída kvě 14, 2025 Třebechovice pod Orebem V 4 - 1 90 0 0 0 7,1
  7. AGRO CS 1. A třída kvě 10, 2025 Trutnov "B" V 0 - 5 92 0 1 0 7,1
  8. AGRO CS 1. A třída dub 26, 2025 Slavia Hradec Králové "B" R 1 - 1 76 1 0 0 7,7
  9. AGRO CS 1. A třída dub 20, 2025 Sokol Třebeš "B" V 2 - 1 92 1 1 0 8,0
  10. AGRO CS 1. A třída dub 13, 2025 Slovan Broumov V 2 - 3 90 0 0 0 6,9
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 933 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
933 933
Kapitánem
5 5
Hodnocení
6,02 6,02

Útok

Góly
1 0,10
Góly ze hry
1 0,10
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
21 2,03
Obdržené góly na hřišti
15 1,45
Rozdíl skóre na hřišti
6 0,58
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,29

Disciplína

Žluté karty
5 0,48
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 68 % 51 % Hodnocení 98 % Vytíženost Disciplína 10 % Obrana 59 %

Sezóny

Ročníky
Lázně Bělohrad 2026/2027 101933506,02
5. liga 101933506,02
Lázně Bělohrad 2025/2026 1401 062306,59
AGRO CS 1. A třída 1401 062306,59
Lázně Bělohrad 2024/2025 2382 037706,82
AGRO CS 1. A třída 2382 037706,82
Lázně Bělohrad 2023/2024 1451 295606,00
Lázně Bělohrad 2022/2023 2772 338607,01
AM GNOL 1. A třída 2772 338607,01
Lázně Bělohrad 2021/2022 2342 099805,92
AM GNOL 1. A třída 2342 099805,92
Lázně Bělohrad 2020/2021 50430305,34
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení