Dres
6
led 23, 2001
25 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 3, 2026

5. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
0
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
845
Hodnocení
5,97
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída bře 21 Kopidlno R 1 - 1 91 0 0 0 6,0
  2. AGRO CS 1. A třída bře 15 Sokol Stěžery P 1 - 0 92 0 0 0 5,2
  3. AGRO CS 1. A třída bře 7 Slavoj Skřivany P 0 - 3 44 0 0 0 5,2
  4. AGRO CS 1. A třída lis 9, 2025 Jiskra Hořice P 2 - 0 91 0 1 0 4,6
  5. AGRO CS 1. A třída lis 1, 2025 Trutnov "B" P 1 - 2 93 0 0 0 5,3
  6. AGRO CS 1. A třída říj 25, 2025 Kostelec nad Orlicí P 2 - 1 93 0 0 0 5,3
  7. AGRO CS 1. A třída zář 27, 2025 Slavia Hradec Králové "B" V 1 - 3 95 0 0 0 7,0
  8. AGRO CS 1. A třída zář 20, 2025 Cidlina Nový Bydžov "B" V 2 - 1 92 0 0 0 6,8
  9. AGRO CS 1. A třída zář 13, 2025 Nový Hradec Králové P 4 - 0 90 0 1 0 4,5
  10. AGRO CS 1. A třída srp 24, 2025 Kopidlno P 4 - 0 75 0 1 0 4,6
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 845 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
845 845
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,97 5,97

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
9 0,96
Obdržené góly na hřišti
17 1,81
Rozdíl skóre na hřišti
−8 −0,85
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,32

Disciplína

Žluté karty
2 0,21
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 13 % 43 % Hodnocení 90 % Vytíženost Disciplína 27 % Obrana 43 %

Sezóny

Ročníky
Týniště nad Orlicí 2026/2027 90845205,97
5. liga 90845205,97
Černilov 2025/2026 2322 050505,69
AGRO CS 1. A třída 2322 050505,69
Černilov 2024/2025 2101 936306,09
AGRO CS 1. A třída 2101 936306,09
Černilov 2023/2024 22131 956407,16
Černilov 2022/2023 26132 300206,77
Cidlina Nový Bydžov 2021/2022 90584106,82
Černilov 2021/2022 1501 358105,26
Černilov 2020/2021 80732006,04
Černilov 2019/2020 1611 430106,03
Černilov 2018/2019 1721 070006,40
AM GNOL 1. A třída 1721 070006,40
Černilov 2017/2018 122567006,25
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení