Bašek Václav

Konec kariéry
úno 11, 2001
25 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2023/2024

Zápasy
15
Góly
0
V základní sestavě
4
Ze střídačky
11
Odehrané minuty
477
Hodnocení
5,72
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C čvn 15, 2024 Trutnov R 1 - 1 29 0 0 0 6,0
  2. Fortuna Divize C kvě 25, 2024 Benešov V 1 - 4 9 0 0 0 –
  3. Fortuna Divize C kvě 19, 2024 Turnov V 1 - 0 19 0 0 0 6,5
  4. Fortuna Divize C bře 16, 2024 Cidlina Nový Bydžov R 0 - 0 10 0 0 0 6,0
  5. Fortuna Divize C bře 10, 2024 Chrudim P 1 - 3 19 0 0 0 5,7
  6. Fortuna Divize C lis 12, 2023 Spoje Praha P 2 - 3 22 0 1 0 5,1
  7. Fortuna Divize C lis 4, 2023 Vysoké Mýto P 1 - 0 25 0 0 0 5,9
  8. Fortuna Divize C říj 29, 2023 Benešov P 0 - 2 21 0 0 0 5,9
  9. Fortuna Divize C říj 22, 2023 Turnov P 2 - 1 33 0 0 0 5,9
  10. Fortuna Divize C říj 15, 2023 Benátky nad Jizerou P 0 - 2 61 0 0 0 5,4
2023/2024 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 477 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
15 15
V základní sestavě
4 4
Ze střídačky
11 11
Odehrané minuty
477 477
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,72 5,72

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
3 0,57
Obdržené góly na hřišti
10 1,89
Rozdíl skóre na hřišti
−7 −1,32
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
2 0,38
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 9 % 15 % Hodnocení 34 % Vytíženost Disciplína 14 % Obrana 23 %

Sezóny

Ročníky
Čáslav 2023/2024 150477205,72
Fortuna Divize C 150477205,72
Čáslav 2022/2023 2831 542505,92
Fortuna Divize C 2831 542505,92
Čáslav 2021/2022 2911 673406,06
Fortuna Divize C 2911 673406,06
Čáslav 2020/2021 82659206,05
Fortuna Divize C 82659206,05
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení