Bašek Václav

Konec kariéry
úno 11, 2001
25 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2023/2024

Zápasy
15
Góly
0
V základní sestavě
4
Ze střídačky
11
Odehrané minuty
477
Hodnocení
5,72
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C lis 13, 2022 Ústí nad Orlicí P 1 - 2 58 0 0 0 5,4
  2. Fortuna Divize C lis 6, 2022 Hlinsko P 5 - 0 81 0 1 0 4,6
  3. Fortuna Divize C říj 23, 2022 Cidlina Nový Bydžov P 3 - 0 14 0 0 0 5,9
  4. Fortuna Divize C říj 16, 2022 Letohrad V 2 - 1 21 0 0 0 6,1
  5. Fortuna Divize C říj 12, 2022 Brandýs nad Labem V 4 - 0 31 0 0 0 6,1
  6. Fortuna Divize C říj 8, 2022 Dobrovice P 5 - 2 24 0 0 0 5,7
  7. Fortuna Divize C říj 1, 2022 Trutnov R 2 - 2 4 0 0 0 –
  8. Fortuna Divize C zář 17, 2022 Vysoké Mýto P 1 - 0 94 0 1 0 4,8
  9. Fortuna Divize C zář 11, 2022 Chrudim R 3 - 3 37 0 1 0 6,0
  10. Fortuna Divize C zář 4, 2022 Slovan Liberec P 5 - 0 47 0 0 0 5,2
2023/2024 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 477 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
15 15
V základní sestavě
4 4
Ze střídačky
11 11
Odehrané minuty
477 477
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,72 5,72

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
3 0,57
Obdržené góly na hřišti
10 1,89
Rozdíl skóre na hřišti
−7 −1,32
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
2 0,38
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 9 % 15 % Hodnocení 34 % Vytíženost Disciplína 14 % Obrana 23 %

Sezóny

Ročníky
Čáslav 2023/2024 150477205,72
Fortuna Divize C 150477205,72
Čáslav 2022/2023 2831 542505,92
Fortuna Divize C 2831 542505,92
Čáslav 2021/2022 2911 673406,06
Fortuna Divize C 2911 673406,06
Čáslav 2020/2021 82659206,05
Fortuna Divize C 82659206,05
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení