Výborný Vojtěch

SK Česká Skalice
Dres
2
úno 27, 2001
25 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 18, 2022

5. liga 2026/2027

Zápasy
10
Góly
0
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
855
Hodnocení
5,83
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor říj 12, 2024 Jičín P 2 - 1 95 0 0 0 5,2
  2. VOTROK Krajský přebor říj 5, 2024 Dvůr Králové nad Labem R 2 - 2 95 0 0 0 6,0
  3. VOTROK Krajský přebor říj 2, 2024 Chlumec nad Cidlinou R 2 - 2 96 0 0 0 6,1
  4. VOTROK Krajský přebor zář 29, 2024 Solnice P 0 - 6 90 0 0 0 4,8
  5. VOTROK Krajský přebor zář 21, 2024 Červený Kostelec R 0 - 0 96 0 0 0 6,3
  6. VOTROK Krajský přebor zář 7, 2024 Vysoká nad Labem P 3 - 2 93 0 1 0 4,8
  7. VOTROK Krajský přebor zář 1, 2024 Náchod R 2 - 2 96 0 0 0 6,0
  8. VOTROK Krajský přebor srp 24, 2024 Libčany P 4 - 1 92 0 0 0 5,0
  9. VOTROK Krajský přebor srp 18, 2024 Jiskra Hořice R 1 - 1 94 0 0 0 6,0
  10. VOTROK Krajský přebor srp 11, 2024 Spartak Rychnov nad Kněžnou P 2 - 0 96 0 0 0 5,0
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 855 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
855 855
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,83 5,83

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
21 2,21
Obdržené góly na hřišti
25 2,63
Rozdíl skóre na hřišti
−4 −0,42
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,11

Disciplína

Žluté karty
1 0,11
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 38 % 28 % Hodnocení 92 % Vytíženost Disciplína 45 % Obrana 17 %

Sezóny

Ročníky
Česká Skalice 2026/2027 100855105,83
5. liga 100855105,83
Česká Skalice 2025/2026 2812 469406,44
AGRO CS 1. A třída 2812 469406,44
Česká Skalice 2024/2025 3002 797505,73
Česká Skalice 2023/2024 2832 355006,20
Česká Skalice 2022/2023 3032 463306,83
AM GNOL 1. A třída 3032 463306,83
Česká Skalice 2021/2022 120985006,74
Velké Poříčí 2020/2021 81728205,46
Náchod "B" 2020/2021 1026006,10
Náchod "B" 2019/2020 1025006,50
Náchod "B" 2017/2018 71444005,70
Náchod "B" 2016/2017 1045005,90
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení