Výborný Vojtěch

SK Česká Skalice
Dres
2
úno 27, 2001
25 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 18, 2022

5. liga 2026/2027

Zápasy
10
Góly
0
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
855
Hodnocení
5,83
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. VOTROK Krajský přebor čvn 8, 2025 Jaroměř P 1 - 4 91 0 0 0 4,9
  2. VOTROK Krajský přebor čvn 1, 2025 Sokol Železnice P 1 - 0 85 0 0 0 5,2
  3. VOTROK Krajský přebor kvě 25, 2025 Sokol Třebeš P 0 - 1 94 0 0 0 5,2
  4. VOTROK Krajský přebor kvě 18, 2025 Týniště nad Orlicí P 2 - 1 95 0 1 0 4,9
  5. VOTROK Krajský přebor kvě 11, 2025 Jičín V 4 - 3 94 0 0 0 6,8
  6. VOTROK Krajský přebor kvě 4, 2025 Dvůr Králové nad Labem V 1 - 0 94 0 0 0 7,1
  7. VOTROK Krajský přebor dub 27, 2025 Solnice P 5 - 2 81 0 0 0 5,0
  8. VOTROK Krajský přebor dub 20, 2025 Červený Kostelec R 0 - 0 90 0 0 0 6,3
  9. VOTROK Krajský přebor dub 12, 2025 Chlumec nad Cidlinou R 3 - 3 96 0 1 0 5,8
  10. VOTROK Krajský přebor dub 6, 2025 Vysoká nad Labem R 2 - 2 94 0 0 0 6,1
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 855 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
855 855
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,83 5,83

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
21 2,21
Obdržené góly na hřišti
25 2,63
Rozdíl skóre na hřišti
−4 −0,42
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,11

Disciplína

Žluté karty
1 0,11
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 38 % 28 % Hodnocení 92 % Vytíženost Disciplína 45 % Obrana 17 %

Sezóny

Ročníky
Česká Skalice 2026/2027 100855105,83
5. liga 100855105,83
Česká Skalice 2025/2026 2812 469406,44
AGRO CS 1. A třída 2812 469406,44
Česká Skalice 2024/2025 3002 797505,73
Česká Skalice 2023/2024 2832 355006,20
Česká Skalice 2022/2023 3032 463306,83
AM GNOL 1. A třída 3032 463306,83
Česká Skalice 2021/2022 120985006,74
Velké Poříčí 2020/2021 81728205,46
Náchod "B" 2020/2021 1026006,10
Náchod "B" 2019/2020 1025006,50
Náchod "B" 2017/2018 71444005,70
Náchod "B" 2016/2017 1045005,90
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení