Dres
18
čvc 6, 2001
25 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 13, 2020

5. liga 2026/2027

Zápasy
8
Góly
1
V základní sestavě
8
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
641
Hodnocení
6,45
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. STARMON Krajský přebor zář 7, 2025 Dobruška V 1 - 3 97 0 0 0 7,0
  2. STARMON Krajský přebor srp 31, 2025 Sokol Železnice V 3 - 0 92 0 0 0 7,4
  3. STARMON Krajský přebor srp 24, 2025 Jaroměř R 0 - 0 92 0 0 0 6,3
  4. STARMON Krajský přebor srp 17, 2025 Spartak Rychnov nad Kněžnou V 6 - 4 94 0 1 0 6,6
  5. STARMON Krajský přebor srp 10, 2025 Jičín V 1 - 0 97 0 0 0 7,1
  6. MIACOM Krajský přebor čvn 9, 2022 Dobruška V 5 - 0 74 0 0 0 7,3
  7. MIACOM Krajský přebor čvn 3, 2022 Libčany V 0 - 3 71 0 0 0 7,3
  8. MIACOM Krajský přebor kvě 29, 2022 Červený Kostelec V 0 - 3 91 0 0 0 7,4
  9. MIACOM Krajský přebor kvě 22, 2022 Slavia Hradec Králové V 4 - 2 96 0 0 0 7,0
  10. MIACOM Krajský přebor kvě 15, 2022 Jiskra Hořice P 3 - 1 98 0 0 0 5,0
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 641 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
641 641
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,45 6,45

Útok

Góly
1 0,14
Góly ze hry
1 0,14
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
21 2,95
Obdržené góly na hřišti
12 1,68
Rozdíl skóre na hřišti
9 1,26
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,14

Disciplína

Žluté karty
2 0,28
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 80 % 82 % Hodnocení 68 % Vytíženost Disciplína 22 % Obrana 46 %

Sezóny

Ročníky
Cidlina Nový Bydžov 2026/2027 81641206,45
5. liga 81641206,45
Cidlina Nový Bydžov 2025/2026 2922 475506,56
Cidlina Nový Bydžov 2024/2025 2551 520406,09
Cidlina Nový Bydžov 2023/2024 2922 578815,91
Fortuna Divize C 2922 578815,91
Cidlina Nový Bydžov 2022/2023 2711 910405,91
Fortuna Divize C 2501 814305,80
Cidlina Nový Bydžov 2021/2022 2952 547107,20
Cidlina Nový Bydžov 2020/2021 90762006,61
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení