Šplíchal František

SK Vysoké Mýto
Dres
20
čvc 13, 2001
25 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 26, 2023

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
7
Góly
0
V základní sestavě
4
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
349
Hodnocení
6,41
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 6, 2025 Spartak Police nad Metují P 3 - 2 97 1 0 0 6,3
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 29, 2025 Slovan Hrádek nad Nisou 1910 V 2 - 0 45 0 0 0 6,6
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 23, 2025 Trutnov V 1 - 2 79 0 0 0 6,8
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 15, 2025 Dobrovice V 2 - 0 94 0 0 0 7,3
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 8, 2025 Chrudim R 1 - 1 66 0 0 0 6,7
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 16, 2024 Brandýs nad Labem V 3 - 2 96 0 0 0 6,7
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 9, 2024 Přepeře R 1 - 1 95 0 0 0 6,1
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 2, 2024 Benešov R 1 - 1 93 0 0 0 6,0
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 27, 2024 Turnov R 0 - 0 23 0 0 0 6,0
  10. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 19, 2024 Cidlina Nový Bydžov V 3 - 1 38 0 0 0 6,2
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 349 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
4 4
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
349 349
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,41 6,41

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
14 3,61
Obdržené góly na hřišti
7 1,81
Rozdíl skóre na hřišti
7 1,81
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 47 % 73 % Hodnocení 42 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 44 %

Sezóny

Ročníky
Vysoké Mýto 2026/2027 70349006,41
Vysoké Mýto 2025/2026 50298006,38
Vysoké Mýto 2024/2025 2631 377006,39
Vysoké Mýto 2023/2024 2941 628006,47
Fortuna Divize C 2941 628006,47
Letohrad 2022/2023 29102 452106,25
Fortuna Divize C 29102 452106,25
Letohrad 2021/2022 3011 558106,13
Fortuna Divize C 3011 558106,13
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení