Dres
13
čvc 21, 2001
25 let
Země
CZEČesko
V klubu od
říj 25, 2012

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
8
Góly
1
V základní sestavě
8
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
682
Hodnocení
6,60
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. AGRO CS 1. A třída bře 14 Lokomotiva Hradec Králové P 2 - 1 94 0 0 0 5,2
  2. AGRO CS 1. A třída bře 7 Jiskra Hořice R 1 - 1 93 0 0 0 6,1
  3. AGRO CS 1. A třída čvn 21, 2025 Vrchlabí V 2 - 0 91 0 0 0 7,3
  4. AGRO CS 1. A třída čvn 14, 2025 Sokol Třebeš "B" V 7 - 0 93 0 0 0 7,6
  5. AGRO CS 1. A třída čvn 8, 2025 Lázně Bělohrad R 1 - 1 92 0 1 0 5,6
  6. AGRO CS 1. A třída kvě 31, 2025 Slovan Broumov V 7 - 1 91 0 0 0 7,2
  7. AGRO CS 1. A třída kvě 24, 2025 Černilov P 3 - 2 92 0 1 0 4,9
  8. AGRO CS 1. A třída kvě 17, 2025 Sokol Stěžery P 0 - 2 93 0 0 0 5,0
  9. AGRO CS 1. A třída kvě 11, 2025 Kopidlno P 4 - 2 93 0 0 0 5,1
  10. AGRO CS 1. A třída kvě 3, 2025 Kostelec nad Orlicí P 1 - 3 93 0 0 0 5,1
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 682 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
682 682
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,60 6,60

Útok

Góly
1 0,13
Góly ze hry
1 0,13
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
21 2,77
Obdržené góly na hřišti
12 1,58
Rozdíl skóre na hřišti
9 1,19
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,13

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 75 % 83 % Hodnocení 83 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 63 %

Sezóny

Ročníky
Nový Hradec Králové 2026/2027 81682006,60
AGRO CS 6. liga 81682006,60
Nový Hradec Králové 2025/2026 1421 211006,20
AGRO CS 1. A třída 1421 211006,20
Nový Hradec Králové 2024/2025 2511 991206,04
AGRO CS 1. A třída 2511 991206,04
Nový Hradec Králové 2023/2024 2201 752006,13
1. A třída 2201 752006,13
Nový Hradec Králové 2022/2023 2301 998206,21
AM GNOL 1. A třída 2301 998206,21
Nový Hradec Králové 2021/2022 2411 898006,23
AM GNOL 1. A třída 2411 898006,23
Nový Hradec Králové 2020/2021 61298006,97
Nový Hradec Králové 2019/2020 81683106,67
Nový Hradec Králové 2018/2019 1401 077005,67
AM GNOL 1. A třída 1401 077005,67
Nový Hradec Králové 2017/2018 90673005,48
Nový Hradec Králové 2016/2017 50287005,84
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení