Kulhánek David

TJ Sokol Železnice
Dres
7
srp 3, 2001
25 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 23, 2026

5. liga 2026/2027

Zápasy
10
Góly
1
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
773
Hodnocení
5,61
Žluté karty
4
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída čvn 4, 2023 Sobotka V 10 - 1 45 0 0 0 6,3
  2. AM GNOL 1. A třída kvě 27, 2023 Bystřian Kunčice V 2 - 2 21 0 0 0 6,0
  3. AM GNOL 1. A třída kvě 21, 2023 Slovan Broumov V 2 - 0 39 0 0 0 6,2
  4. AM GNOL 1. A třída kvě 18, 2023 Sokol Třebeš "B" V 1 - 2 47 0 0 0 6,6
  5. AM GNOL 1. A třída kvě 13, 2023 Miletín V 2 - 5 27 0 0 0 6,2
  6. AM GNOL 1. A třída dub 30, 2023 Roudnice V 0 - 4 71 0 0 0 7,2
  7. AM GNOL 1. A třída dub 23, 2023 Lokomotiva Hradec Králové V 7 - 1 26 0 0 0 6,2
  8. AM GNOL 1. A třída dub 9, 2023 Nové Město nad Metují V 6 - 1 23 0 0 0 6,2
  9. AM GNOL 1. A třída dub 6, 2023 Sokol Stěžery V 7 - 0 45 0 0 0 6,9
  10. AM GNOL 1. A třída dub 1, 2023 Trutnov "B" V 1 - 1 84 0 0 0 6,1
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 773 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
773 773
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,61 5,61

Útok

Góly
1 0,12
Góly ze hry
1 0,12
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
12 1,40
Obdržené góly na hřišti
22 2,56
Rozdíl skóre na hřišti
−10 −1,16
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,23

Disciplína

Žluté karty
4 0,47
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 56 % 13 % Hodnocení 81 % Vytíženost Disciplína 12 % Obrana 19 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Železnice 2026/2027 101773405,61
5. liga 101773405,61
Lázně Bělohrad 2025/2026 3421 796906,05
Lázně Bělohrad 2024/2025 41113 127706,42
AGRO CS 1. A třída 2571 957506,72
Lázně Bělohrad 2023/2024 4342 888505,89
Lázně Bělohrad 2022/2023 2721 373306,35
AM GNOL 1. A třída 2721 373306,35
Lázně Bělohrad 2021/2022 2041 300206,21
AM GNOL 1. A třída 2041 300206,21
Lázně Bělohrad 2020/2021 81700105,61
Lázně Bělohrad 2019/2020 1431 087306,08
AM GNOL 1. A třída 1431 087306,08
Lázně Bělohrad 2018/2019 121792505,39
Jičín "B" 2016/2017 50241005,58
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení