Kulhánek David

TJ Sokol Železnice
Dres
7
srp 3, 2001
25 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 23, 2026

5. liga 2026/2027

Zápasy
10
Góly
1
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
773
Hodnocení
5,61
Žluté karty
4
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina A dub 21, 2024 Sparta Úpice V 3 - 0 92 0 0 0 8,1
  2. JAKO 1. B třída - skupina A dub 13, 2024 Sokol Stará Paka R 2 - 2 90 0 0 0 5,7
  3. JAKO 1. B třída - skupina A dub 6, 2024 Sobotka V 6 - 2 92 0 0 0 7,0
  4. JAKO 1. B třída - skupina A bře 29, 2024 Chlumec nad Cidlinou "B" P 3 - 0 91 0 0 0 4,6
  5. JAKO 1. B třída - skupina A bře 24, 2024 Jiskra Kocbeře V 0 - 3 92 2 0 0 9,9
  6. JAKO 1. B třída - skupina A říj 28, 2023 Spartak Kosičky R 3 - 3 84 1 0 0 6,6
  7. JAKO 1. B třída - skupina A říj 21, 2023 Nová Paka R 0 - 0 47 0 0 0 6,0
  8. JAKO 1. B třída - skupina A říj 15, 2023 Sokol Nepolisy P 3 - 0 93 0 0 0 5,0
  9. JAKO 1. B třída - skupina A říj 7, 2023 Slavoj Skřivany P 0 - 3 90 0 0 0 5,0
  10. JAKO 1. B třída - skupina A zář 30, 2023 Vrchlabí "B" V 2 - 1 45 0 1 0 5,9
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 773 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
773 773
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,61 5,61

Útok

Góly
1 0,12
Góly ze hry
1 0,12
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
12 1,40
Obdržené góly na hřišti
22 2,56
Rozdíl skóre na hřišti
−10 −1,16
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,23

Disciplína

Žluté karty
4 0,47
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 56 % 13 % Hodnocení 81 % Vytíženost Disciplína 12 % Obrana 19 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Železnice 2026/2027 101773405,61
5. liga 101773405,61
Lázně Bělohrad 2025/2026 3421 796906,05
Lázně Bělohrad 2024/2025 41113 127706,42
AGRO CS 1. A třída 2571 957506,72
Lázně Bělohrad 2023/2024 4342 888505,89
Lázně Bělohrad 2022/2023 2721 373306,35
AM GNOL 1. A třída 2721 373306,35
Lázně Bělohrad 2021/2022 2041 300206,21
AM GNOL 1. A třída 2041 300206,21
Lázně Bělohrad 2020/2021 81700105,61
Lázně Bělohrad 2019/2020 1431 087306,08
AM GNOL 1. A třída 1431 087306,08
Lázně Bělohrad 2018/2019 121792505,39
Jičín "B" 2016/2017 50241005,58
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení