Dres
14
zář 23, 2001
25 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 3, 2017

5. liga 2026/2027

Zápasy
10
Góly
9
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
869
Hodnocení
7,42
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. MIACOM Krajský přebor bře 20, 2022 Chlumec nad Cidlinou V 0 - 3 90 1 1 0 8,5
  2. MIACOM Krajský přebor bře 13, 2022 Kostelec nad Orlicí V 2 - 0 83 0 0 0 7,3
  3. MIACOM Krajský přebor lis 6, 2021 Vysoká nad Labem V 1 - 7 72 2 0 0 9,9
  4. MIACOM Krajský přebor říj 31, 2021 Libčany V 4 - 0 83 0 0 0 7,4
  5. MIACOM Krajský přebor říj 24, 2021 Červený Kostelec V 6 - 1 61 1 0 0 8,3
  6. MIACOM Krajský přebor říj 17, 2021 Slavia Hradec Králové V 2 - 2 94 1 0 0 7,1
  7. MIACOM Krajský přebor říj 10, 2021 Jiskra Hořice V 7 - 1 76 1 0 0 8,0
  8. MIACOM Krajský přebor říj 2, 2021 Jičín V 2 - 3 92 1 0 0 8,4
  9. MIACOM Krajský přebor zář 28, 2021 Dobruška V 0 - 3 87 1 0 0 8,3
  10. MIACOM Krajský přebor zář 26, 2021 Vrchlabí V 4 - 2 73 1 0 0 8,0
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 869 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
869 869
Kapitánem
0 0
Hodnocení
7,42 7,42

Útok

Góly
9 0,93
Góly ze hry
8 0,83
Góly z penalt
1 0,10

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
31 3,21
Obdržené góly na hřišti
13 1,35
Rozdíl skóre na hřišti
18 1,86
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,21

Disciplína

Žluté karty
1 0,10
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 94 % 98 % Hodnocení 94 % Vytíženost Disciplína 45 % Obrana 62 %

Sezóny

Ročníky
Cidlina Nový Bydžov 2026/2027 109869107,42
5. liga 109869107,42
Cidlina Nový Bydžov 2025/2026 30182 506307,04
Cidlina Nový Bydžov 2024/2025 3242 402405,87
Cidlina Nový Bydžov 2023/2024 2942 436506,00
Fortuna Divize C 2942 436506,00
Cidlina Nový Bydžov 2022/2023 3372 296706,18
Fortuna Divize C 3052 092706,03
Cidlina Nový Bydžov 2021/2022 30262 521207,99
MIACOM Krajský přebor 30262 521207,99
Cidlina Nový Bydžov 2020/2021 84387106,73
Cidlina Nový Bydžov 2019/2020 160705106,32
Cidlina Nový Bydžov 2018/2019 182473006,14
Cidlina Nový Bydžov 2017/2018 1017005,90
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení