Šafránek Štěpán

MFK Nové Město nad Metují
Dres
14
zář 27, 2001
25 let
Země
CZEČesko
V klubu od
úno 22, 2023

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
4
V základní sestavě
8
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
657
Hodnocení
6,67
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. 1. A třída čvn 15, 2024 Kostelec nad Orlicí P 0 - 3 90 0 0 0 5,0
  2. 1. A třída čvn 8, 2024 Slavia Hradec Králové "B" P 8 - 1 91 0 0 0 4,8
  3. 1. A třída čvn 2, 2024 Bystřian Kunčice P 0 - 3 91 0 0 0 5,0
  4. 1. A třída kvě 18, 2024 Třebechovice pod Orebem V 4 - 0 90 0 1 0 7,0
  5. 1. A třída kvě 11, 2024 Sokol Stěžery V 3 - 1 93 1 0 0 8,1
  6. 1. A třída kvě 4, 2024 Vysoká nad Labem P 2 - 5 91 0 0 0 5,0
  7. 1. A třída dub 27, 2024 Nový Hradec Králové P 3 - 5 91 0 0 0 5,1
  8. 1. A třída dub 21, 2024 Slovan Broumov P 4 - 3 92 0 0 0 5,4
  9. 1. A třída dub 13, 2024 Roudnice P 1 - 5 90 0 0 0 4,9
  10. 1. A třída dub 6, 2024 Trutnov "B" P 2 - 1 93 0 0 0 5,2
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 657 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
657 657
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,67 6,67

Útok

Góly
4 0,55
Góly ze hry
4 0,55
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
19 2,60
Obdržené góly na hřišti
12 1,64
Rozdíl skóre na hřišti
7 0,96
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,14

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 84 % 86 % Hodnocení 80 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 59 %

Sezóny

Ročníky
Nové Město nad Metují 2026/2027 94657006,67
AGRO CS 6. liga 94657006,67
Nové Město nad Metují 2025/2026 2131 437206,25
AGRO CS 1. A třída 2131 437206,25
Nové Město nad Metují 2024/2025 2171 758116,93
Nové Město nad Metují 2023/2024 2712 403105,35
1. A třída 2712 403105,35
Nové Město nad Metují 2022/2023 1411 180005,95
AM GNOL 1. A třída 1411 180005,95
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení