Šafránek Štěpán

MFK Nové Město nad Metují
Dres
14
zář 27, 2001
25 let
Země
CZEČesko
V klubu od
úno 22, 2023

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
4
V základní sestavě
8
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
657
Hodnocení
6,67
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. 1. A třída zář 23, 2023 Slovan Broumov P 1 - 2 94 0 0 0 5,2
  2. 1. A třída zář 17, 2023 Roudnice P 4 - 0 91 0 0 0 4,9
  3. 1. A třída zář 9, 2023 Trutnov "B" P 1 - 3 93 0 0 0 5,0
  4. 1. A třída zář 3, 2023 Vrchlabí P 6 - 1 91 0 0 0 4,9
  5. 1. A třída srp 20, 2023 Miletín P 4 - 1 93 0 0 0 5,0
  6. 1. A třída srp 12, 2023 Cidlina Nový Bydžov "B" P 0 - 2 95 0 0 0 5,0
  7. 1. A třída srp 5, 2023 Kostelec nad Orlicí P 3 - 0 75 0 0 0 5,0
  8. AM GNOL 1. A třída čvn 17, 2023 Slovan Broumov V 1 - 1 92 0 0 0 6,1
  9. AM GNOL 1. A třída čvn 11, 2023 Miletín P 3 - 1 80 0 0 0 5,1
  10. AM GNOL 1. A třída čvn 3, 2023 Česká Skalice V 3 - 1 64 0 0 0 6,9
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 657 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
657 657
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,67 6,67

Útok

Góly
4 0,55
Góly ze hry
4 0,55
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
19 2,60
Obdržené góly na hřišti
12 1,64
Rozdíl skóre na hřišti
7 0,96
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,14

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 84 % 86 % Hodnocení 80 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 59 %

Sezóny

Ročníky
Nové Město nad Metují 2026/2027 94657006,67
AGRO CS 6. liga 94657006,67
Nové Město nad Metují 2025/2026 2131 437206,25
AGRO CS 1. A třída 2131 437206,25
Nové Město nad Metují 2024/2025 2171 758116,93
Nové Město nad Metují 2023/2024 2712 403105,35
1. A třída 2712 403105,35
Nové Město nad Metují 2022/2023 1411 180005,95
AM GNOL 1. A třída 1411 180005,95
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení