Pánek Michal

FK Dobrovice
Dres
10
říj 25, 2001
24 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 1, 2023

4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026

Zápasy
29
Góly
2
V základní sestavě
28
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
2 494
Hodnocení
5,45
Žluté karty
7
Červené karty
1

Zápasy

  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 3 Horní Ředice P 5 - 0 95 0 1 0 4,5
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 28 Spartak Police nad Metují R 1 - 1 94 0 1 0 5,6
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 22 Turnov P 3 - 0 92 0 0 0 5,0
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 14 Slovan Hrádek nad Nisou 1910 R 1 - 1 93 0 0 0 6,1
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 7 Chrudim P 2 - 0 92 0 0 0 5,0
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 15, 2025 Přepeře P 2 - 1 30 0 0 0 5,5
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 8, 2025 Vysoké Mýto P 1 - 5 45 0 0 0 5,2
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 1, 2025 Chlumec nad Cidlinou P 0 - 4 92 0 0 0 4,9
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 26, 2025 Čáslav P 3 - 0 93 0 0 0 5,0
  10. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 18, 2025 Náchod V 2 - 0 89 0 1 0 6,9
2025/2026 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 494 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
29 29
V základní sestavě
28 28
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
2 494 2 494
Kapitánem
4 4
Hodnocení
5,45 5,45

Útok

Góly
2 0,07
Góly ze hry
2 0,07
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
25 0,90
Obdržené góly na hřišti
68 2,45
Rozdíl skóre na hřišti
−43 −1,55
Zápasy bez obdrženého gólu
4 0,14

Disciplína

Žluté karty
7 0,25
Červené karty
1 0,04

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 39 % 4 % Hodnocení 95 % Vytíženost Disciplína 25 % Obrana 16 %

Sezóny

Ročníky
Dobrovice 2025/2026 2922 494715,45
Dobrovice 2024/2025 2952 457305,99
Dobrovice 2023/2024 3032 318405,97
Fortuna Divize C 3032 318405,97
Dobrovice 2022/2023 100563105,89
Fortuna Divize C 100563105,89
Horky nad Jizerou 2021/2022 2642 196605,78
Fortuna Divize C 2642 196605,78
Horky nad Jizerou 2020/2021 51450005,82
Fortuna Divize C 51450005,82
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení