Mašek Michal

SK Kosmonosy
Dres
10
lis 24, 2001
24 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 20, 2021

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
10
Góly
5
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
936
Hodnocení
7,23
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 3 Chlumec nad Cidlinou P 2 - 1 96 0 1 0 4,8
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 28 Svitavy V 4 - 0 93 1 0 0 8,4
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 21 Hlinsko P 5 - 1 98 0 0 0 5,0
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 14 Brandýs nad Labem V 3 - 0 92 0 0 0 7,3
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 7 Horní Ředice P 2 - 1 93 0 0 0 5,3
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 15, 2025 Spartak Police nad Metují R 1 - 1 95 0 0 0 6,1
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 8, 2025 Turnov P 1 - 2 98 0 1 0 4,8
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 1, 2025 Slovan Hrádek nad Nisou 1910 V 0 - 2 94 0 0 0 7,3
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 25, 2025 Chrudim R 1 - 1 93 0 0 0 6,1
  10. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 18, 2025 Přepeře P 2 - 0 95 0 0 0 5,0
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 936 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
936 936
Kapitánem
10 10
Hodnocení
7,23 7,23

Útok

Góly
5 0,48
Góly ze hry
5 0,48
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
33 3,17
Obdržené góly na hřišti
15 1,44
Rozdíl skóre na hřišti
18 1,73
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,19

Disciplína

Žluté karty
2 0,19
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 89 % 98 % Hodnocení 98 % Vytíženost Disciplína 33 % Obrana 60 %

Sezóny

Ročníky
Kosmonosy 2026/2027 105936207,23
Kosmonosy 2025/2026 3072 826506,43
Kosmonosy 2024/2025 3062 828806,34
Kosmonosy 2023/2024 3052 830506,17
Fortuna Divize C 3052 830506,17
Kosmonosy 2021/2022 2952 656906,28
Fortuna Divize C 2952 656906,28
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení