Rejl František

SK Roudnice
Dres
18
bře 27, 2002
24 let
Země
CZEČesko
V klubu od
úno 21, 2025

STARMON Krajský přebor 2025/2026

Zápasy
15
Góly
2
V základní sestavě
5
Ze střídačky
10
Odehrané minuty
569
Hodnocení
6,30
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída dub 13, 2025 Cidlina Nový Bydžov "B" R 0 - 0 60 0 0 0 6,3
  2. AGRO CS 1. A třída dub 5, 2025 Třebechovice pod Orebem V 2 - 3 60 0 0 0 5,9
  3. AGRO CS 1. A třída bře 30, 2025 Vrchlabí R 2 - 2 57 0 0 0 5,4
  4. AGRO CS 1. A třída bře 23, 2025 Lázně Bělohrad V 0 - 2 73 0 1 0 6,8
  5. AGRO CS 1. A třída bře 16, 2025 Černilov V 4 - 3 72 0 0 0 6,8
  6. AGRO CS 1. A třída lis 17, 2024 Kopidlno P 4 - 1 35 0 0 0 5,9
  7. AGRO CS 1. A třída lis 9, 2024 Bystřian Kunčice R 1 - 1 31 0 0 0 6,0
  8. AGRO CS 1. A třída lis 2, 2024 Trutnov "B" V 1 - 3 76 0 0 0 6,3
  9. AGRO CS 1. A třída říj 26, 2024 Velichovky R 1 - 1 58 0 0 0 6,1
  10. AGRO CS 1. A třída říj 19, 2024 Slavia Hradec Králové "B" R 2 - 2 74 0 0 0 6,1
2025/2026 STARMON Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 569 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
15 15
V základní sestavě
5 5
Ze střídačky
10 10
Odehrané minuty
569 569
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,30 6,30

Útok

Góly
2 0,32
Góly ze hry
2 0,32
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
8 1,27
Obdržené góly na hřišti
6 0,95
Rozdíl skóre na hřišti
2 0,32
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,47

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži STARMON Krajský přebor 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 66 % 76 % Hodnocení 47 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 73 %

Sezóny

Ročníky
Roudnice 2025/2026 152569006,30
Roudnice 2024/2025 102525206,48
Cidlina Nový Bydžov "B" 2024/2025 131667106,19
Cidlina Nový Bydžov "B" 2023/2024 26171 883306,82
1. A třída 26171 883306,82
Cidlina Nový Bydžov "B" 2022/2023 1210887207,48
Roudnice 2022/2023 155979516,42
Cidlina Nový Bydžov 2021/2022 248390006,64
Olympia Hradec Králové 1901 2019/2020 1011006,20
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení