Formánek Josef

TJ Sokol Stěžery
Dres
17
bře 30, 2002
24 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 15, 2018

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
7
Góly
1
V základní sestavě
7
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
586
Hodnocení
6,04
Žluté karty
1
Červené karty
1

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina B říj 9, 2021 Spartak Opočno P 4 - 3 46 0 0 0 5,8
  2. JAKO 1. B třída - skupina B říj 2, 2021 Sokol Hejtmánkovice V 8 - 0 90 0 0 0 7,6
  3. JAKO 1. B třída - skupina B zář 25, 2021 Sokol Lípa nad Orlicí V 2 - 6 90 0 0 0 7,1
  4. JAKO 1. B třída - skupina B zář 19, 2021 Sokol Třebeš "B" V 2 - 2 90 0 0 0 6,1
  5. JAKO 1. B třída - skupina B zář 11, 2021 Spartak Kosičky V 1 - 4 90 1 0 0 8,1
  6. JAKO 1. B třída - skupina B zář 5, 2021 České Meziříčí V 6 - 0 90 0 1 0 7,1
  7. JAKO 1. B třída - skupina B srp 29, 2021 Slavoj Předměřice nad Labem P 0 - 3 93 0 0 0 5,0
  8. JAKO 1. B třída - skupina B srp 14, 2021 Lokomotiva Meziměstí V 7 - 2 93 0 1 0 6,8
  9. JAKO 1. B třída - skupina B srp 7, 2021 Slavia Hradec Králové "B" V 3 - 3 93 0 0 0 6,1
  10. JAKO 1. B třída - skupina B čvc 31, 2021 Smiřice V 5 - 0 91 0 0 0 7,5
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 586 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
586 586
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,04 6,04

Útok

Góly
1 0,15
Góly ze hry
1 0,15
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
15 2,30
Obdržené góly na hřišti
11 1,69
Rozdíl skóre na hřišti
4 0,61
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,31

Disciplína

Žluté karty
1 0,15
Červené karty
1 0,15

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 68 % 47 % Hodnocení 74 % Vytíženost Disciplína 31 % Obrana 57 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Stěžery 2026/2027 71586116,04
AGRO CS 6. liga 71586116,04
Sokol Stěžery 2025/2026 2552 269226,03
AGRO CS 1. A třída 2552 269226,03
Sokol Stěžery 2024/2025 2922 6991105,94
AGRO CS 1. A třída 2922 6991105,94
Sokol Stěžery 2023/2024 2101 892915,43
1. A třída 2101 892915,43
Sokol Stěžery 2022/2023 2912 641405,95
AM GNOL 1. A třída 2912 641405,95
Sokol Stěžery 2021/2022 2011 526206,56
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení