Kopecký Martin

FK Dobrovice
Dres
17
dub 18, 2002
24 let
Země
CZEČesko
V klubu od
úno 24, 2026

4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026

Zápasy
12
Góly
3
V základní sestavě
9
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
791
Hodnocení
5,69
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 22 Turnov P 3 - 0 68 0 0 0 5,1
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 7 Chrudim P 2 - 0 61 0 0 0 5,3
  3. Fortuna Divize C čvn 15, 2024 Benátky nad Jizerou P 1 - 2 28 0 0 0 5,9
  4. Fortuna Divize C čvn 8, 2024 Velké Hamry V 0 - 1 17 0 1 0 5,7
  5. Fortuna Divize C čvn 1, 2024 Slavia Hradec Králové P 0 - 2 20 0 0 0 5,7
  6. Fortuna Divize C kvě 26, 2024 Hlinsko R 1 - 1 18 0 0 0 6,0
  7. Fortuna Divize C kvě 11, 2024 Letohrad P 3 - 0 47 0 0 0 5,2
  8. Fortuna Divize C kvě 4, 2024 Spoje Praha R 0 - 0 24 0 0 0 6,0
  9. Fortuna Divize C dub 27, 2024 Ústí nad Orlicí P 0 - 3 46 0 0 0 5,2
  10. Fortuna Divize C dub 21, 2024 Cidlina Nový Bydžov P 3 - 0 81 0 0 0 5,1
2025/2026 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 791 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
12 12
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
791 791
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,69 5,69

Útok

Góly
3 0,34
Góly ze hry
3 0,34
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
9 1,02
Obdržené góly na hřišti
29 3,30
Rozdíl skóre na hřišti
−20 −2,28
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
1 0,11
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 56 % 14 % Hodnocení 47 % Vytíženost Disciplína 53 % Obrana 6 %

Sezóny

Ročníky
Dobrovice 2025/2026 123791105,69
Dobrovice 2023/2024 2911 290405,86
Fortuna Divize C 2911 290405,86
Dobrovice 2022/2023 5080006,08
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení