Balcar Adam František

SK Lázně Bělohrad
Dres
17
dub 7, 2002
24 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 16, 2014

5. liga 2026/2027

Zápasy
10
Góly
1
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
731
Hodnocení
6,25
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída dub 6, 2025 Sokol Stěžery P 1 - 3 95 0 0 0 5,0
  2. AGRO CS 1. A třída dub 2, 2025 Cidlina Nový Bydžov "B" P 6 - 0 65 0 0 0 5,0
  3. AGRO CS 1. A třída bře 29, 2025 Kostelec nad Orlicí R 3 - 3 67 0 0 0 5,5
  4. AGRO CS 1. A třída bře 23, 2025 Roudnice P 0 - 2 51 0 0 0 5,6
  5. AGRO CS 1. A třída lis 16, 2024 Vrchlabí P 1 - 2 21 0 0 0 5,5
  6. AGRO CS 1. A třída lis 9, 2024 Nový Hradec Králové V 1 - 5 12 0 0 0 6,1
  7. AGRO CS 1. A třída říj 27, 2024 Kopidlno V 4 - 2 23 0 0 0 6,3
  8. AGRO CS 1. A třída říj 13, 2024 Trutnov "B" V 6 - 0 15 0 0 0 6,1
  9. AGRO CS 1. A třída zář 29, 2024 Slavia Hradec Králové "B" V 3 - 1 31 0 0 0 6,8
  10. AGRO CS 1. A třída zář 1, 2024 Kostelec nad Orlicí V 2 - 1 27 0 0 0 6,1
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 731 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
731 731
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,25 6,25

Útok

Góly
1 0,12
Góly ze hry
1 0,12
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
19 2,34
Obdržené góly na hřišti
12 1,48
Rozdíl skóre na hřišti
7 0,86
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,37

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 75 % 68 % Hodnocení 77 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 56 %

Sezóny

Ročníky
Lázně Bělohrad 2026/2027 101731006,25
5. liga 101731006,25
Lázně Bělohrad 2025/2026 30102 337306,83
AGRO CS 1. A třída 30102 337306,83
Lázně Bělohrad 2024/2025 3451 979206,30
AGRO CS 1. A třída 2321 243206,25
Lázně Bělohrad 2023/2024 2821 898315,92
Lázně Bělohrad 2022/2023 91176006,28
Lázně Bělohrad 2021/2022 131450105,84
Lázně Bělohrad 2020/2021 40144005,70
Lázně Bělohrad 2019/2020 90197005,93
Lázně Bělohrad 2018/2019 130276105,78
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení