Dres
11
kvě 27, 2002
24 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 13, 2023

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
7
Góly
0
V základní sestavě
7
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
549
Hodnocení
5,67
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída bře 14 Nové Město nad Metují R 1 - 1 92 0 0 0 6,1
  2. AGRO CS 1. A třída bře 8 Slavia Hradec Králové "B" P 4 - 1 91 0 1 0 4,6
  3. AGRO CS 1. A třída lis 16, 2025 Cidlina Nový Bydžov "B" V 1 - 3 93 0 1 0 6,6
  4. AGRO CS 1. A třída lis 8, 2025 Nový Hradec Králové P 0 - 3 90 0 0 0 5,0
  5. AGRO CS 1. A třída říj 25, 2025 Černilov V 2 - 1 93 0 0 0 6,8
  6. AGRO CS 1. A třída říj 19, 2025 Kopidlno R 1 - 1 63 0 0 0 5,6
  7. AGRO CS 1. A třída říj 11, 2025 Sokol Stěžery R 1 - 1 92 0 0 0 6,1
  8. AGRO CS 1. A třída říj 4, 2025 Slavoj Skřivany V 1 - 3 92 0 0 0 7,0
  9. AGRO CS 1. A třída zář 27, 2025 Lokomotiva Hradec Králové V 2 - 1 95 1 1 0 7,4
  10. AGRO CS 1. A třída zář 21, 2025 Jiskra Hořice R 1 - 1 94 0 1 0 5,7
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 549 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
549 549
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,67 5,67

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
9 1,48
Obdržené góly na hřišti
16 2,62
Rozdíl skóre na hřišti
−7 −1,15
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,16

Disciplína

Žluté karty
2 0,33
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 19 % 21 % Hodnocení 71 % Vytíženost Disciplína 15 % Obrana 25 %

Sezóny

Ročníky
Kostelec nad Orlicí 2026/2027 70549205,67
AGRO CS 6. liga 70549205,67
Kostelec nad Orlicí 2025/2026 2832 529805,90
AGRO CS 1. A třída 2832 529805,90
Kostelec nad Orlicí 2024/2025 2582 106706,30
AGRO CS 1. A třída 2582 106706,30
Kostelec nad Orlicí 2023/2024 2451 878506,51
1. A třída 2451 878506,51
Kostelec nad Orlicí 2022/2023 1431 144205,52
Sokol Zdelov 2022/2023 1281 110006,53
Kostelec nad Orlicí 2021/2022 2057006,10
Kostelec nad Orlicí 2020/2021 72399205,92
Kostelec nad Orlicí 2019/2020 1431 039406,12
Kostelec nad Orlicí 2018/2019 224977016,24
Kostelec nad Orlicí 2017/2018 80245106,18
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení