Dres
10
čvn 5, 2002
24 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvn 13, 2018

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
6
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
769
Hodnocení
7,29
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída zář 3, 2022 Třebechovice pod Orebem V 4 - 0 92 1 0 0 8,4
  2. AM GNOL 1. A třída srp 27, 2022 Sokol Stěžery V 3 - 4 45 0 0 0 5,9
  3. AM GNOL 1. A třída srp 21, 2022 Lázně Bělohrad P 3 - 2 50 0 0 0 5,7
  4. AM GNOL 1. A třída srp 13, 2022 Sokol Železnice V 4 - 2 46 0 0 0 6,4
  5. AM GNOL 1. A třída kvě 28, 2022 Sokol Nepolisy V 6 - 3 90 1 0 0 8,0
  6. AM GNOL 1. A třída kvě 7, 2022 Bystřian Kunčice V 0 - 5 76 2 0 0 9,4
  7. AM GNOL 1. A třída dub 30, 2022 Nové Město nad Metují P 0 - 4 92 0 0 0 4,9
  8. AM GNOL 1. A třída dub 24, 2022 Náchod "B" P 3 - 2 93 1 0 0 6,2
  9. AM GNOL 1. A třída dub 16, 2022 Roudnice P 2 - 4 85 1 0 0 6,0
  10. AM GNOL 1. A třída dub 2, 2022 Lázně Bělohrad V 2 - 0 92 0 0 0 7,3
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 769 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
769 769
Kapitánem
9 9
Hodnocení
7,29 7,29

Útok

Góly
6 0,70
Góly ze hry
6 0,70
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
27 3,16
Obdržené góly na hřišti
16 1,87
Rozdíl skóre na hřišti
11 1,29
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,12

Disciplína

Žluté karty
1 0,12
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 91 % 98 % Hodnocení 91 % Vytíženost Disciplína 36 % Obrana 49 %

Sezóny

Ročníky
Nový Hradec Králové 2026/2027 96769107,29
AGRO CS 6. liga 96769107,29
Nový Hradec Králové 2025/2026 25262 188007,55
AGRO CS 1. A třída 25262 188007,55
Nový Hradec Králové 2024/2025 26152 284006,64
AGRO CS 1. A třída 26152 284006,64
Nový Hradec Králové 2023/2024 24141 982006,81
1. A třída 24141 982006,81
Nový Hradec Králové 2022/2023 2061 465006,50
AM GNOL 1. A třída 2061 465006,50
Nový Hradec Králové 2021/2022 1871 419106,64
AM GNOL 1. A třída 1871 419106,64
Nový Hradec Králové 2020/2021 32128007,23
Nový Hradec Králové 2019/2020 51366007,00
Nový Hradec Králové 2018/2019 1421 183005,64
AM GNOL 1. A třída 1421 183005,64
Nový Hradec Králové 2017/2018 1031005,70
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení