Dres
10
čvn 5, 2002
24 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvn 13, 2018

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
6
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
769
Hodnocení
7,29
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. 1. A třída čvn 15, 2024 Cidlina Nový Bydžov "B" P 2 - 3 92 0 0 0 5,3
  2. 1. A třída čvn 8, 2024 Kostelec nad Orlicí P 4 - 2 93 1 0 0 6,1
  3. 1. A třída čvn 1, 2024 Slavia Hradec Králové "B" R 2 - 2 83 0 0 0 6,0
  4. 1. A třída kvě 25, 2024 Bystřian Kunčice R 1 - 1 92 0 0 0 6,1
  5. 1. A třída kvě 18, 2024 Sokol Železnice R 1 - 1 95 0 0 0 6,1
  6. 1. A třída kvě 11, 2024 Třebechovice pod Orebem V 1 - 5 78 3 0 0 10,0
  7. 1. A třída kvě 8, 2024 Miletín V 2 - 8 76 1 0 0 8,6
  8. 1. A třída kvě 4, 2024 Sokol Stěžery V 6 - 1 76 2 0 0 9,5
  9. 1. A třída dub 27, 2024 Nové Město nad Metují V 3 - 5 88 0 0 0 6,7
  10. 1. A třída dub 7, 2024 Roudnice P 3 - 2 95 1 0 0 6,3
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 769 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
769 769
Kapitánem
9 9
Hodnocení
7,29 7,29

Útok

Góly
6 0,70
Góly ze hry
6 0,70
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
27 3,16
Obdržené góly na hřišti
16 1,87
Rozdíl skóre na hřišti
11 1,29
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,12

Disciplína

Žluté karty
1 0,12
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 91 % 98 % Hodnocení 91 % Vytíženost Disciplína 36 % Obrana 49 %

Sezóny

Ročníky
Nový Hradec Králové 2026/2027 96769107,29
AGRO CS 6. liga 96769107,29
Nový Hradec Králové 2025/2026 25262 188007,55
AGRO CS 1. A třída 25262 188007,55
Nový Hradec Králové 2024/2025 26152 284006,64
AGRO CS 1. A třída 26152 284006,64
Nový Hradec Králové 2023/2024 24141 982006,81
1. A třída 24141 982006,81
Nový Hradec Králové 2022/2023 2061 465006,50
AM GNOL 1. A třída 2061 465006,50
Nový Hradec Králové 2021/2022 1871 419106,64
AM GNOL 1. A třída 1871 419106,64
Nový Hradec Králové 2020/2021 32128007,23
Nový Hradec Králové 2019/2020 51366007,00
Nový Hradec Králové 2018/2019 1421 183005,64
AM GNOL 1. A třída 1421 183005,64
Nový Hradec Králové 2017/2018 1031005,70
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení