Dres
11
čvn 10, 2002
24 let
Země
CZEČesko
V klubu od
úno 25, 2026

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
10
Góly
0
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
772
Hodnocení
6,27
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 3 Kosmonosy V 2 - 1 73 0 1 0 6,3
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 28 Chrudim V 0 - 2 69 0 0 0 7,2
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 22 Svitavy V 4 - 1 67 0 1 0 6,5
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 14 Přepeře R 1 - 1 62 0 0 0 5,6
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 8 Hlinsko V 3 - 2 83 1 0 0 8,3
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 15, 2025 Chrudim V 2 - 4 34 0 0 0 6,0
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 9, 2025 Přepeře R 0 - 0 64 0 0 0 6,3
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 26, 2025 Dobrovice V 3 - 0 26 0 0 0 6,2
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 11, 2025 Náchod V 0 - 3 27 0 0 0 6,2
  10. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 5, 2025 Trutnov V 2 - 1 27 0 0 0 6,5
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 772 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
772 772
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,27 6,27

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
14 1,63
Obdržené góly na hřišti
10 1,17
Rozdíl skóre na hřišti
4 0,47
Zápasy bez obdrženého gólu
4 0,47

Disciplína

Žluté karty
1 0,12
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 25 % 64 % Hodnocení 80 % Vytíženost Disciplína 42 % Obrana 72 %

Sezóny

Ročníky
Chlumec nad Cidlinou 2026/2027 100772106,27
Chlumec nad Cidlinou 2025/2026 1711 130405,98
Čáslav 2025/2026 110334006,27
Čáslav 2023/2024 2342 014306,01
Fortuna Divize C 2342 014306,01
Čáslav 2022/2023 3022 730505,79
Fortuna Divize C 3022 730505,79
Čáslav 2021/2022 2952 572306,37
Fortuna Divize C 2952 572306,37
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení