Dres
7
čvn 27, 2002
24 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 2, 2026

JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027

Zápasy
9
Góly
1
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
836
Hodnocení
6,74
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída dub 27, 2019 Nový Hradec Králové V 0 - 2 84 0 0 0 7,3
  2. AM GNOL 1. A třída dub 21, 2019 Náchod "B" P 3 - 4 93 1 0 0 6,3
  3. AM GNOL 1. A třída dub 13, 2019 Velké Poříčí P 6 - 1 30 1 0 0 6,5
  4. AM GNOL 1. A třída dub 7, 2019 Lokomotiva Hradec Králové P 1 - 5 22 0 0 0 5,9
  5. AM GNOL 1. A třída bře 24, 2019 Spartak Kobylice V 3 - 1 56 0 0 0 6,7
  6. AM GNOL 1. A třída lis 11, 2018 Bystřian Kunčice V 1 - 0 30 0 0 0 6,1
  7. AM GNOL 1. A třída lis 3, 2018 Nové Město nad Metují V 0 - 1 9 0 0 0 –
  8. AM GNOL 1. A třída říj 7, 2018 Černilov V 1 - 1 77 0 0 0 6,1
  9. AM GNOL 1. A třída zář 30, 2018 Nový Hradec Králové V 2 - 0 21 0 0 0 6,1
  10. AM GNOL 1. A třída zář 23, 2018 Náchod "B" P 3 - 2 24 0 0 0 6,1
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 836 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
836 836
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,74 6,74

Útok

Góly
1 0,11
Góly ze hry
1 0,11
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
29 3,12
Obdržené góly na hřišti
15 1,61
Rozdíl skóre na hřišti
14 1,51
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,32

Disciplína

Žluté karty
1 0,11
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 70 % 84 % Hodnocení 91 % Vytíženost Disciplína 44 % Obrana 74 %

Sezóny

Ročníky
Slavoj Teplice nad Metují 2026/2027 91836106,74
Slavoj Teplice nad Metují 2025/2026 1341 211106,82
Náchod 2025/2026 90445005,64
Náchod 2024/2025 61462107,00
Lokomotiva Meziměstí 2024/2025 1371 202006,75
Spartak Police nad Metují 2023/2024 2711 636306,52
Spartak Police nad Metují 2022/2023 3042 600506,24
Slovan Broumov 2021/2022 2332 050206,12
AM GNOL 1. A třída 2332 050206,12
Slovan Broumov 2020/2021 70638005,44
Slovan Broumov 2019/2020 1311 085006,32
AM GNOL 1. A třída 1311 085006,32
Slovan Broumov 2018/2019 2321 257206,08
AM GNOL 1. A třída 2321 257206,08
Slovan Broumov 2017/2018 120259005,96
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení