Dres
9
čvn 29, 2002
24 let
Země
CZEČesko
V klubu od
úno 6, 2023

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
1
V základní sestavě
8
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
683
Hodnocení
6,64
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída čvn 7 Kopidlno V 0 - 1 49 0 1 0 5,8
  2. AGRO CS 1. A třída kvě 23 Slavoj Skřivany R 2 - 2 90 0 0 0 6,0
  3. AGRO CS 1. A třída dub 25 Kostelec nad Orlicí V 2 - 0 60 0 0 0 6,6
  4. AGRO CS 1. A třída dub 4 Nové Město nad Metují R 1 - 1 85 0 0 0 6,0
  5. AGRO CS 1. A třída bře 28 Slavia Hradec Králové "B" P 1 - 4 95 0 0 0 5,0
  6. AGRO CS 1. A třída bře 21 Cidlina Nový Bydžov "B" R 2 - 2 94 0 0 0 6,1
  7. AGRO CS 1. A třída bře 14 Nový Hradec Králové V 2 - 1 94 1 1 0 7,4
  8. AGRO CS 1. A třída bře 7 Bystřian Kunčice P 2 - 0 100 0 0 0 5,0
  9. AGRO CS 1. A třída lis 15, 2025 Černilov V 1 - 2 95 0 0 0 6,8
  10. AGRO CS 1. A třída lis 8, 2025 Kopidlno V 7 - 0 90 1 0 0 8,6
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 683 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
683 683
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,64 6,64

Útok

Góly
1 0,13
Góly ze hry
1 0,13
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
23 3,03
Obdržené góly na hřišti
7 0,92
Rozdíl skóre na hřišti
16 2,11
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,26

Disciplína

Žluté karty
2 0,26
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 77 % 85 % Hodnocení 84 % Vytíženost Disciplína 20 % Obrana 82 %

Sezóny

Ročníky
Lokomotiva Hradec Králové 2026/2027 91683206,64
AGRO CS 6. liga 91683206,64
Lokomotiva Hradec Králové 2025/2026 2352 058306,44
AGRO CS 1. A třída 2352 058306,44
Lokomotiva Hradec Králové 2024/2025 23142 045207,67
Lokomotiva Hradec Králové 2023/2024 23111 983216,98
Lokomotiva Hradec Králové 2022/2023 61458006,32
Slavia Hradec Králové 2022/2023 70263106,24
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení