Dres
10
čvc 3, 2002
24 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 6, 2020

5. liga 2026/2027

Zápasy
6
Góly
4
V základní sestavě
5
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
501
Hodnocení
6,13
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. 1. A třída říj 6, 2023 Roudnice V 2 - 0 90 1 1 0 8,4
  2. 1. A třída říj 1, 2023 Trutnov "B" R 1 - 1 91 0 1 0 5,6
  3. 1. A třída zář 24, 2023 Vrchlabí V 5 - 0 85 0 0 0 7,4
  4. 1. A třída zář 16, 2023 Sokol Třebeš "B" R 1 - 1 95 0 0 0 6,0
  5. 1. A třída zář 13, 2023 Vysoká nad Labem P 0 - 1 93 0 0 0 5,2
  6. 1. A třída zář 10, 2023 Miletín V 3 - 0 84 0 0 0 7,3
  7. 1. A třída srp 19, 2023 Slavia Hradec Králové "B" P 2 - 0 70 0 0 0 5,1
  8. 1. A třída srp 13, 2023 Bystřian Kunčice V 5 - 1 62 1 0 0 7,9
  9. AM GNOL 1. A třída čvn 17, 2023 Lázně Bělohrad P 2 - 2 99 0 1 0 5,6
  10. AM GNOL 1. A třída čvn 10, 2023 Sokol Stěžery V 0 - 3 85 0 0 0 7,3
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 501 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
6 6
V základní sestavě
5 5
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
501 501
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,13 6,13

Útok

Góly
4 0,72
Góly ze hry
3 0,54
Góly z penalt
1 0,18

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
7 1,26
Obdržené góly na hřišti
11 1,98
Rozdíl skóre na hřišti
−4 −0,72
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,18

Disciplína

Žluté karty
1 0,18
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 65 % 61 % Hodnocení 54 % Vytíženost Disciplína 33 % Obrana 37 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Železnice 2026/2027 64501106,13
5. liga 64501106,13
Sokol Železnice 2025/2026 27112 009606,13
Sokol Železnice 2024/2025 1791 4161116,44
VOTROK Krajský přebor 1791 4161116,44
Sokol Železnice 2023/2024 28292 441507,62
1. A třída 28292 441507,62
Sokol Železnice 2022/2023 28232 465707,40
AM GNOL 1. A třída 28232 465707,40
Sokol Železnice 2021/2022 26222 146507,63
Sokol Železnice 2020/2021 76443107,54
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení